bugün

7. nesil yepisyeni yazardır ayrıca. hoşgelmiştir.
05 uçun bir değişik modelidir.*
hoşgelmiş yazar.
hoşgelmiş yeni nesildaş. nickiyle gülümsetmiştir.
nesildaşım .umarım sözlüğe iyi gelir .ayrıca*
nesildaş yazardır. hoşgelmiştir.
bana öğrencilik günlerimi hatırlatan sorudur. sınav olduğunu sınıfa girdiğinde içeride ki koşuşturmadan anlayan öğrencinin, sınav için gerekli olan ekipmanlarını tamamlama aşamasında dilinden dökülen soru tulumu. soruyu tüketen öğrencilerin sınavdan beklentisi 0 ila 40 arasındadır.
muhabbeti tatlı olan yazardır. *
(bkz: ortaokul diyalogları)
var ama evde. * *
genelde sınıfa yöneltilen bir sorudur 07 ucu olan varmı ? cevap olarakda (bkz: ucu olupda vermeyenin)
'0.5 var veriyim mi?' diye cevaplanası nesildaşım.
"var" diyene "tombo mu peki?" şeklinde cevap verilmesi gereken sorudur.

(bkz: tombo forever!)
07 ucu olup da soylemeyen o.c. denildigi takdirde yuzlerce uc kisiye uzatilir.
"var ama vermem" de diyenler olabiliyor bu soruya ama bu başlık anladığım kadarıyla bu nickteki bir yazar için oluşturulmuş kendisini tanımıyorum ama nick iyi. saygılar.
ders anlatırken dikkatimin öğrenci tarafından dağıtılması bunun bile bile yapılması sınıfın diğer ucundan diğer ucuna fırlatırken açılıp ortadakinin kafasına dökülmek sureti ile kavganın çıkmasıdır ki yaşanmış bir hadisedir. sonuç :ders uzatıldı tabi...
"7 yok 5 var,vereyim mi?" tarzı bir cevap alabilecek sorudur.
hoşgeldin nesildaş yazar efendi.
her zaman bu hayır demek için 09 uçlu kalem kullandığım soru kalıbı.
(bkz: liselim)
fenerbahçelileri en az benim kadar seven yazardır.

aynen devam.
'abi ben 0.5 kullanıyorum' şeklinde cevap verilen cümledir.zira 0.9 pek kullanılmaz,0.5 ise daha güzel yazar.
nicke bakıldığı anda aramızdaki sınıf farkı belli oluyor. * * * *
"Var ama vermem."
+7 ucu olan var mı?
-milimetre olaraksa yok, santim olarak var ama , lazım mı gülbahar?
Robinho için sponsor bulması sebebiyle, bu kadar iddialı konuşan yarışmacı. Başarılar dilerim.
(bkz: 05 ucu olan olan var mi)