bugün

Papua Yeni Gine vatandaşlarıdır.

https://odatv4.com/utan-turkiye-11052133_m.html

Rahat olabilirsiniz müminler, bunlar sizin semiz komşularınız değil. Dolayısıyla bunlar aç yatarken siz tokmuşsunuz diye üzülmenize gerek yok.

Bunların komşuları da açtır..
HÖKÜMETE DARBE GiRŞiMiNDE BULUNAN AJAN PRAVOK-FETÖ-RLERDiR, ALAMANYA AJANIDIRLAR!
bıktırdı artık şu muhabbet. geçtiğimiz günlerde de bir laikçi teyze, "torunuma süd alamıyom, param yok" diye veryansın ediyordu ertesi gün çilingir sofrasında kadeh kaldırırken çektirdiği fotoğraflar gündeme düştü.

iki yüzlü bir propaganda şekli yani bu. gerçi sizinde suçunuz yok; hitap ettiğiniz kitle müsait ne versen yiyorlar zira mide geniş.
hükümeti zor durumda bırakmak için böyle davranan hayinlerdir.
oysa ki darda olan, geçim sıkıntısı çeken vatandaşlarımız için ihtiyat akçesi kullanıma hazır.
vatandaşımızın yapması gereken tek şey başvurmak.
allaha şükür ihtiyat akçesi fonunda biriken para pandemi bitmese bile 3 sene hepimize yeter.

bayramda köprü ve otoyolların ücretsiz olduğundan bahsetmiyorum bile.

ülkemizin maşallahı var. tek ihtiyacımız devasa bir nazar boncuğu.
görsel

Bir kesimin ısrarla farketmediği insanlardır.
Zira o kesim için, ehonomi çoooh eyidir...
devekuşu kafasını kuma gömünce görünmediğini sanır ya,
hah işte öyle bir konu bu gerçeklik, bir kısım toplumdaki bu vakayı görmeyince ,
bu yokmuş yada bir siyasi oyunmuş gibi davranıyor...
Ülkenin refah seviyesinin cevabıdır.
Bu siyasal islamcılar kendi dar cevresini zengin etmekle meşgul,halk ne yer ne içer umurlarinda değil.
bulunduğumuz durumun, yazıya dökülmüş açıklamasıdır.
1 tane oy hakları vardır kelle başı, tc vatandaşı iseler. Bu demek değil ki her şey birden bire çok güzel olacak...

Vay ki halimize vah ki halimize.
cuhabenin muhalefet döneminde gerçekleşmiştir. bunlar hem iktidar olamıyor hem de muhalefet yapamıyor sahi cuhabe ne işe yarar bilen anlatsın. gerçekten çok yazık..
Kesinlikle acınılmaması ve duyarlılık gösterilmemesi gereken kitledir. Çünkü ülkenin bu hâle gelmesine en büyük desteği yirmi yıldır bu kitle vermiştir. insanlar aldıkları kararların ve tercihlerinin sonuçlarına katlanmak zorundadır.
yavudi ajanlarının oyunları bonlar

reyiz ülkemize gül gibi bahiyii.

https://www.youtube.com/watch?v=htBnSkNBO0U
aman adınız hain terorist alçak ziyoniste felan çıkar. birine diyorum çöpten birşeyler toplayan var ekonomi kötü her yerde bir adaletsizlik.

bana dediği lüks takılıyonuz şükürsüz nasıl milliyetçisin cuhape zihniyetli neler neler.

ama artık umrumda bile değil kimseye yardımda etmiyorum acımıyorumda çünkü nasıl yönetilmek istiyorlarsa öyle. hem ekonomi pahalı diyor ekonomiyi mafettiler diyor seçim zamanı yaaa başka aday var mı diyip destekliyor.
Günah diye yapıyorlar. Çöpten Alıp toprağa gömüyorlar Yoksa bu bollukta kim çöpten sebze toplasın. Size de sorarlarsa yok deyin boşuna vaktini harcamasın o kişi. Dinine bu kadar bağlı bir milletiz biz.
dümenden bu işe kalkışanların sayıları her geçen gün artmakta!
bir çoğunun yalandan yaptığını düşünüyorum.
ha, gerçekçe zaten o belde sakinleri yandı. yarın ahirette vay halimize!!!
Ezanların susmaması için ödenen ufak bir bedel.

Bir de iftira bayağı büyük bir günah diye biliyorum ama yobazitoşların bundan haberi olduğunu sanmıyorum.
sarayda sefa surulmesi ve luks otomobillerle arz-i endam edilmesi icin odenen ufak bir bedel.

bunlarin ve destekcilerinin yatacak yerlerini cok merak ediyorum.
Onlara git bugun seçim olsa kime oy verirsiniz diye bir sor. %70 akp demezlerse ben de birşey bilmiyorum. Alan memnun veren memnun. Çöpten sebzesini toplar, ağlar sızlar. Hatta belki isyan da eder ama seçim vakti gelince ampule basar mührü.
%90 ı akp ye oy veriyor.
Eskiden tek tük görürdüm. Sokak pazarı kapanıp çöpçüler temizliğe gelmeden birşeyler toplayan insanları. Artık market kapılarında her yerde görür oldum. :(