bugün

entry'ler (11)

duymaktan nefret edilen sorular

boyum uzun olduğu için (2 metre) boyun kaç sorusundan nefret ederim? bir de ikiz kardeşimle dolaşırken gördükleri halde ikiz misiniz? diye soranlardan nefret ederim. evet dediğimizde kendilerini einstein sanmış gibi bir yüz ifadeleri oluyor bir de...

carmelo anthony

61 sayı attığı maçta ne kadar iyi oyuncu olduğunu kanıtlamıştır kendileri. basketbolu sevmeyen arkadaşa bile basketbolu sevdirmiştir. nba' de net en iyi 3 oyuncu arasındadır. yanlış seçimleriyle birazcık gözlerden düşse de melo hala melodur. kariyerinin zirve dönemeni henüz yaşamamıştır. merakla bekliyoruz ve sonuna kadar destekliyoruz.

meizu mx4

ubuntu edition versiyonunu almayı düşündüğüm telefon. fiyatı ve işletim sistemi gerçekten harika. performans olarak da çok önde gidiyor. 5.3 inç zaten tam ideal ekran boyutu. hybrid telefon olması da cabası. sharp ekran, samsung exynos işlemci, sony kamera... eee daha ne duruyorum anlamadım ki?

fernando sucre

dönüşünün nasıl olacağını merak ettiğim adamlığın kitabını yazmış tipleme. hele bir de "papi" diye hitap edişi varya...

freema agyeman

martha jones karakterini oynarken hayran kaldığım. sense8 deki karakteri oynarken de bir o kadar sinir olduğum oyuncu. role göre oyuncu seçmenin yanlışlığını hatırlatmıştır bana kendileri.

internetsiz ev

rabadonsuz orianna, infinity egdesiz graves, black cleversız gnar veya botrksuz vayne' e benzer.

steam

sadece cs go ve h1z1 oynamak için kullandığım program. program çok detaylı ancak zaman olmayınca incelenemiyor bile.

ted üniversitesi

mühendislik öğrencelirinin alt mühendisliği sonradan seçtiği üniversite.

radyo uludağ

bu aralar sürekli takıldığım radyo. geliştirilmesini bekliyorum.

burak kut abd de doğsaydı dünya starı olurdu

paralel evrende belkide olmuş olandır. insanlar bradley cooper yerine burak kutu konuşuyor. oscarda ellenle birlikte burak kut pizza yiyor.

okunacak en iyi mühendislik

ülkemizde elektrik elektronik olsa da, yabancı ülkelerde bilgisayar mühendisliği okumak en iyisidir.