bugün

Fatih erkoç' un eğlenceli bir şarkısı. radyolarda sık sık duyacağımız cinsten. aha da sözleri.

Hani söz vermiştin bana, tutmadın yarim
Gittiğin o son seferden dönmedin zalim
Bıktım usandım dön artık bekle demekten
Vazgeçmiyor şu gönül, gel geleceksen
Kalbim boş gönlüm hasta, yıllardan beri yasta
Üflesen sönmez asla, yanıyor gönlüm
Eridim hasretinden, sevginin şerbetinden
Zehiri ellerinden içiyor gönlüm

Gelemezsen mahvolur, için için kahrolur
Hayatımız felç olur, özlüyor bekliyor gönlüm

Demir attım yad ellere, perişan halim
Son kez olsun görsem bari, sen sağ ben salim
Bıktım usandım dön artık bekle demekten
Vazgeçmiyor şu gönül, gel geleceksen
Kalbim boş gönlüm hasta, yıllardan beri yasta
Üflesen sönmez asla, yanıyor gönlüm
Eridim hasretinden, sevginin şerbetinden
Zehiri ellerinden içiyor gönlüm

Gelemezsen mahvolur, için için kahrolur
Hayatımız felç olur, özlüyor bekliyor gönlüm.

http://fizy.com/#s/27dpkv
"Öldürürken güldüren güldürürken öldüren film''

Mayıs'ta sinemalarda

http://www.youtube.com/watch?v=TkpwTtC5BM4

not: bazen saçma da olsa türk filmlerine değer veren biriyim .
gülerken yarıldığım yarılırken güldüğüm son zamanlarda izlediğim en eğlenceli filmdir kendileri. ayrıca konusu da çok enterasan. senaristleri tebrik edilesidir.
küçük kadınlar'da da oynayan Fulya Zenginerin de içerisinde bulunduğu komedi filmi. fragmanı güzel bir izlenimi veriyor.
2012 yapımı komedi filmi.
izleyenlerin yorumları olumlu yönde. film çok güzelmiş.

http://www.filmifullizle....izle-2012.html?postTabs=4
adresinde gerekli bilgiler mevcuttur.
acayip komik bir film. yalnız karnınıza ağrılar girebilir.
yükiyede yapılan komedi filmleri arasında belki de en güzeli. macera, heyecan, her şey var.

çok güzel bi film lan.
son zamanlarda izlediğim ve beni sesli güldüren, hemde baya baya sesli güldüren ender filmlerden biridir. çok umutsuzdum öylesine indirdim ve öylesine izlemeye başladım, hatta uykum vardı belki uyurum izlerken iyi olur dedim... ancak uyutmadı. *

izleyin derim hakikaten komik sahneleri var. iyi şeylerde yapıyoruz.
çok güzel bir film . sanırım fazla izlenmediği için.
komik film gülmekten yerlere yattım o derece.
düşük bütçeli güzel bir film, kullanılan küfürler genellikle yerinde olmuş, yani küfrü komedi unsuru yada bunu böyle yaparak insanları güldürelim dememişler. aslında küfürler hiç olmasaymış küfürsüz komediye çok güzel örnek olacak bir film çıkarmış ortaya.
son yılların en eğlenceli filmleri arasında, zirveye oynayabilecek bir yapım .
çok güzel ve komik bir film. ilk başlarda biraz sıkıcı geliyor fakat ilk kaza anı başladıktan sonra insan gülmeden duramıyor. son sahneden dolayı ikinci çekilebilir hissi vermektedir.
gerçekten güzel yapılmış bir film. hem güldürdü hem eğlendirdi.
türk yapımı komedi filmleri genelde bu kadar iyi olmuyor nazarimda ama bu harbi harika.
burçin bildik gercekten rölünü o kadar harika oynamis ki; saf, magdur, ve sakar haliyle salim karakterine cok yakismis.
türk komedi filmi izlemeyen şu bünyeye sempatik gelmiş mütevazi türk filmi.
orospu demesi için tutulan aktör barındırır. iyi hoş film, kötü denilmez.
an itibariyle d-smart sinetürk kanalında yayınlanmak olan absürt komedi türk filmi.

(bkz: güldürmedi)
"Kafam nasıl biliyon mu, abaaaaav"
senaryo mükemmel.
az once izledim. senaryo degisik, ama tutmaz bu film dedim, baktim zaten tutmamis.
gulmekten karniniz agriyabilir diyen baska bir film izlemis herhalde. En azindan denemisler ama olmamis bir film.
bir garibanın başına nelerin gelebileceğini gösteren komedi, aksiyon, dram içeren süper bir filmdir. gördüğüm en iyi filmlerdendir.
izlerken gülmekten yerlere yattığım, gözümden yaş getiren film. izleyin mutlaka.
2012 yapımı olmasına rağmen tavsiye üzerine izlediğim müthiş film, türk sineması çok iyi gidiyor. şarkının sonunda hali hali hal i söyleyen atiye seviyorum seni.
Bir çok sahnesinde krize sokan film. Yamulttu desem yeri var.
kankaaa nabiyosun sahnesiyle beni benden alan ve arkadaslarimi gülmekten yerlere yatiran filmdir. tavsiye ederim .