bugün

entry'ler (99)

televizyon izlerken utanmak

gördüğüm ve izlediğim şeyleri yorumlama ve anlamlandırmaya başladığımdan yaştan beri istemsizce hissettiğim duygu . Başlıkta ifade edilmese bile buna facebook, twitter gibi bilimum sosyal ortamda bizi geri zekalı sanarak paylastıkları ;ego tatmininden başka bir içerik barındırmayan empati,sempati vb birçok "pati"'den eksik düşüncelerle yazılmış ,paylaşılmıs ve söylenmiş hersey beni utandıriyor.bu utanma geniş anlamda ülkenden utanmak gibi de tanımlanabilir.
Siktirgit o zaman utanıyorsan bu ülkeden diyenler olacaktır ki onlarında benimle bir noktada aynı fikirleri paylaştıklarından o kadar eminim ki.bu utancı hala hissetmemiş arkadaşları (bkz: esra erol), (bkz: seda sayan)(bkz: alişan ve çağla şikelin yaptığı herhangi bir program)(bkz: çoğu yandaş tavır takınmış herhangi bir siyaset programı)(bkz: facebookta engellemek istemediğiniz ama paylaşımları aşk sözlerinden ileriye gitmeyen cocukluk arkadaşınız) (bkz: saçma magazin programları) ve daha eklenebilecek onlarca örneği incelemeye ve tekrar düşünmeye davet ediyorum.
hala ikna olmamış arkadaşlar rahatlıkla eksileme işlemine başlayabilirler .onlar için televizyonda (bkz: bu tarz benim) adlı muhteşem program (bkz: show tv) ekranlarında yayında.keyifle izleyebilirler.

atm

insan icadı.

Lan dedi gideyim su atm den son para mi cekeyim.tabi fakirlik var serse baktim 10 lira kalmis icerde.dedim iyi bi sigara parasi kalmis.diger tutar-10tl kisimlarindan sonra giris tusuna bastim.bakin abartmiyorum size tam 5 dakika para saydi kodumun makinesi .lan her zaman bombos olan atm onune 10 kisi yigildi.arkam hincahinc para cekme arzusuyla yanan insanciklarla doldu.bi de tam arkamda olacak ya adriana ile angelina is bankasindan para cekecekmis gibi iki afet var sirada.baba o 5 dakika yemin ediyorum bir ömur,gecmek bilmiyor .tabi insanlarda beklemede cocuk iyi para cekecek herhalde diye dusunuyorlar.makine saymayi durdurdu.bende de bir heyecan basladi.dedim artik gelecek parayla hayalini kurdugum dünya turuna cikarim artik.ben bile inandim artik .diyorum kesin makine bozuldu saril saril sayacak paralari diye beklemeye basladim artik.parayi verecek bolme acildi .tik kodumun pembe 10lirasi.10 tl den hic bu kadar nefret etmemistim.arkandan gulusmeleri duyar gibiydim.angelina o sirada beni evlat edinmeyi bile dusunmus olabilir.parayı aldim .arkama dondum.artik o 10 lira sigara parasi olmayi sapina kadar haketmisti.iki adim attim.anlatamayacagim.
(bkz: şu an ağlıyorum biliyor musun)
(bkz: yapacağınız icadı sikim)

ist dışında üniversite okuyanların zeka seviyesi

Harvard da okuyan genctir. (bkz: beynini siktiğim)

yazarlar sınıfında hangi yönüyle dikkat çekiyordu

Yokluğum.

1990 dan sonra doğanlar lütfen mesaj atmasın

Al iste bu da yaşlı ergen.

adriana lima nın güzel olmadığı gerçeği

(bkz: hastır lan ordan)

manipülasyon

Şimdiki iktidarın yaptığıdır.ve onları destekleyenlerde manipüle edilmiş bireylerdir.

apo nun cinsi ne sorunsalı

(bkz: Sibirya kürdü)

muhteşem üçlüler

(bkz: 3 beyaz)

Uzak duramıyorum bir türlü.

yemek yapmayı bilen erkek

Sahanda yumurtanın her türlüsu,makarnanın akla gelmeyecek varyasyonları tarafımdan yapılabılmektedir.
Şimdi farkettim ben yemek yapamıyormuşum.sos yok bende bikere. (bkz: öğrencinin yemek kültürü)

fransa denince akla gelenler

Kendini beğenmiş mösyöler ve matmazeller(!)

oytunkaran

Her entry'nın sonuna evet koyan yazar.acayip kıl oldum.veriyorum eksiyi,veriyorum eksiyi.hayır.

bir barney stinson değilsin

Gay olan'ın barney stınson degıl,neil patrıck harris olduğunu bilmeyenlerin bulunduğu önerme.

eşkiya dünyaya hükümdar ise

(bkz: eşkıya dünyaya hükümdar olmaz) (bkz: edip akbayram)

sınavda 5 şık arasında kalmak

(bkz: o piti piti)'nın çözüm olabileceği durum.
20 kusur yaşındayım.demek kı ruhum ergense hala.

penise takılan isimler

(bkz: şemmus)

küçük bebek kokusu

(bkz: büyük bebek kokusu)

Kamilov.

akp li fıkraları

(bkz: artı 18)
Kadının biri 3 erkekle evlenmiş lakin hala bakireymiş.4.kocası ona bu durumun nasıl olduğunu sormuş.kadın başlamış;
-ilk kocam avukattı işini diliyle hallederdi o yüzden bakireyim.
Adam sormuş;peki ya ikincisi?
-o da doktordu önce siker sonra dikerdi.o yüzden bakireyim
Adam şaşırmış ve son defa sormuş;ya 3.kocandan nasıl kurtuldun.
Kadın cevap vermiş;
-3. Kocam ak partiliydi.milleti sikmekten bana sıra gelmiyordu ki!

Edit:imla

aynı anda 7 kızla mesajlaşan erkek

(bkz: 1 erkekle mesajlaşan 7 kız)
Kezban ayrıntıda gizlidır.

sabah 5 30 da kalkmak

Çiş saatidir.kimileri için.