bugün

-babası aşçı olan,
-iş-eğitim nedeniyle ailesinden uzakta yaşayan,
-yemek yaparak stres atmayı tercih eden,
-karısının azabından korkan,
-ahçılık eğitimi gören,
-sadece bayanların yemek yapabileceğini düşünmeyen,
-kimsenin yaptığı yemeği beğenmeyen erkeklerdir.
evine gelen kızlara yemek ziyafeti hazırlayarak onların gönlünü çalabileceğini düşünen erkek modelidir.
elimizde mevcuttur, lakin kara borsadır. *
Bu kişilerin arasında sadece sıradan yemekleri değil, baklava, vezir parmağı, yaprak sarması, mantı yapanları da vardır. *
her yeteneğini, ortaya dökmemesi gereken erkek modelidir.

+ ahmet ne bu enginar dolmasının tuzu ya... zehir zehir.

- karıcım herzamanki kadar attım işte.

(- +) baba yarın patetes kızart yaaa.
buyrun benim diyeceğim içine dahil olduğum erkek motifidir.bu sayede eve gelen kızlara bulaşık çamaŞır temizlik işleri yaptırılmaktadır.hatun kişiler, Aaa ben bunu daha önce hiç sevmezdim süper yapmışsın duyguları ile huşu içerisinde verilen görevleri yapmaktadırlar...
obez bir kadınla evli olma ihtimali yüksek erkektir.
hatunun sırf yan gelip yatmak adına ''nasıl olsa sevgilim herseyi yapıyo'' mantıgına sıgınarak asla terk etmiyeceği erkektir.
kadın-erkek iliskilerinde yemek yapmayı bilmeyen erkekten kesinlikle önde değildir.
bir de yemek yapmayi ögrenmek zorunda kalan erkek vardir. aileden uzakta uzunca bir süre bekar hayati sürdürecekse her allah'in günü makarna ve yumurta ikilisinin onlarca varyasyonu da bir süre sonra sikar. artik yeni seyler yemek ister insan. para meselesi yüzünden hep disarida da yenmez. böylece kolaylarindan baslamak suretiyle diger yemek cesitlerine el atmak zorunda kalir.
arkadaslar arasında mutlaka bir kisinin bilmesi gerekir.tatillerde yemek yapıcak birilerine ihtiyac vardır.bazı yemekler cig olsa bile..* (bkz: skaradag99)
kadın-erkek iliskilerinde yemek yapmayı bilmeyen erkekten kesinlikle önde olan erkektir. özellikle çalışan bayanlar için.
bir de salata çeşitlerini iyi biliyorsa ve seviyorsa akşama ailemi alıp isteyeceğim erkek. *
şahane erkektir.
yemek yapmayı bilmek değil, kime yemek yaptığın önemlidir.
(bkz: evlenilecek erkek modeli)
dünyanın en iyi aşçılarının erkek oldukları unutulmamalı dediğim başlıktır.demek ki erkekler mutfakta felakettir diye bir kural yok.
her eve lazım koca tipidir.
bayanın kalbine giden yolu çözmüş erkeklerdir *
kötü alışkanlıkları yoksa evlenilebilecek erkek tipidir. bulanların, görenlerin, duyanların özelden mesaj atması rica olunur. *
sözkonusu erkek,ev işlerinden hiç anlamıyorsa en azından bu özelliği ile ev yaşantısı dahilinde kişiye yardımcı olacaktır..ellerine sağlıktır..
öğrenci olma ihtimali yüksek olan erkektir.
(bkz: bolu mengenli oktay usta)
süperdir, muhteşemdir, kızların gözünde diğer hemcinslerine fark atmıştır. tecrübeyle sabittir.
her zaman istenilen ve aranılan koca adayı
yasamak icin yemek istemeyen, ongorulu erkek modelidir. bunlar ayriyeten cok guzel utu de yaparlar. pantolonda cift cizgi bulmaniz mumkun degildir. iyi koca olurlar.
güncel Önemli Başlıklar