bugün

Eglencenizin tadini kaçırabilen talihsiz olaylardan biri. Ulan tas gibi olmuş ya cok sinirlendim bugun.
Çok sarsmayacak durumdur. Zira ben dün eski sevgilimle karısını kapının önünde gördüm. Yan binamda oturuyorlar da. Beterin beteri var.
Problem değil sikimde olmaz.
Kızsa yeni tokmkcisiyla görmeniz çok olasıdır. Can sıkar..
Bir eski sevgilinin evinin balkonunda eski iş arkadaşını görmek değildir. Evet üstü çıplak Çamaşır asıyordu.
2019 yılında, yılbaşı kutlaması için arkadaşlarla bi mekana gittik, zaten göt kadar şehir, bir kaç mekan var...

Tam girişte ex sevgilim de bir kaç arkadaşıyla eğlenmeye gelmiş, aynı anda mekana girdik, bilerek onlardan uzak bir standa geçtim, ama dikkat ediyorum, içip içip bana bakıyor... En son dayanamadı geldi yanıma, ilk pas vermedim ama baktım sarhoş, yanındaki çocuklar da akbaba gibi, sahip çıktım, içirmedim daha fazla, ayılsın diye çaba harcadım, gecemi sikti afedersiniz....

Mekandan çıktılar, yarım saat sonra beni aradı, beni nasıl bıraktın, gel beni al vs diye.. Gittim aldım olduğu yerden götürdüm evime yatağa yatırdım ve tekrar mekana gittim... Sabaha karşı eve geldim uyuyor...

Sabah kahvaltı yaptık beraber, ondan sonra da hiç görüşmedik...
Hiç başıma gelmeyen durumdur. Üçünün de şehir dışında olmasından sanırım.
(bkz: bekar)
(bkz: evli)
(bkz: dul)
medeni durumları da bu şekilde ayrılır. Evlenmiş olmalarına rağmen eski bir dostumu gördüğümde ne kadar mutlu olabilirsem o kadar da mutlu olurum.
Eski nişanlıyi görmek daha kötü.