bugün

entry'ler (43)

yazarları bugün mutlu eden şeyler

Günlerden cuma olması.

fenerbahçe

An itibariyle ligin 13. Sırasında bulunan takımdır.

rte nin merkez bankası başkanı olması

O da yakışır reisimize.

aras kargo

Galiba bu firmayı bir tek ben beğeniyorum ya da bizim ilçedeki şube iyi çalışıyor. Bizim ilçeye 2 gün içerisinde getiren tek firmadır.

suriyelilere harcanan 219 milyar ile yapılacaklar

Yapılacak şey elbette çoktur ama Suriyelilerle harcandı diye mi yapılamadı bırakın Allah’ınızı severseniz. Yine o paradan birileri nemalanır ve biz şu an bulunduğumuzdan bir adım ötede olmazdık onun için hesap kitap yapıp boşa kafanızı yormayın derim.

kırmızı şarapla en iyi giden şey

zıkkımın kökü.

türk telekom 15 temmuz bedava internet

diğer operatörlere örnek olması gereken davranıştır.

ruhi ersoy

24 haziran seçimlerinde osmaniye mhp 2. sıra adayı olup seçilememesinden sonra mhp genel başkanı başdanışmanlığı görevine getirilen değerli dava adamıdır

kemal kılıçdaroğlu

ak partinin iktidardan inmeme sebebi olan adamdır.

sınıf öğretmenlerinin branşa geçmesi

"ne sınıf öğretmenliğiymiş maşallah adamlar her bölüme geçebiliyorlar. yakında doktor falan da olacaklar diye korkuyorum." dedirten olaydır.

yaran yanlış yazılar

(bkz: ayle yerimiz vardır)

ingilizce bilmeyip yabancı kız düşürmeye çalışmak

vücud diliyle anlaşmaya çalışmaktır.

gelin arabası yazıları

(bkz: ayvayı yedik)

2012 eurovision şarkı yarışması

puanlama sırasında yine bol bol söveceğim yarışmadır. en iyisi izlememek.

pro evolution soccer 2013

uzaktan yenen saçma şutların önleneceğini ve kalecilerinin iyi olmasını umduğumuz oyundur.

24 nisan 2012 fc barcelona chelsea fc maçı

cüneyt çakır ve ekibinin hakkıyla yönettiği ve chelsea'nin şampiyonlar ligi finaline çıktığı maçtır.

cüneyt çakır

24.04.2012 barcelona-chelsea maçındaki en karizmatik kişidir kendileri.

evlenmek için en ideal yaş

(bkz: bekarlık sultanlıktır)

24 nisan 2012 bingöl de çıkan çatışma

çok zor ama tek ümidimiz son olmasıdır. allahtan rahmet diliyouz. kalanların başı sağolsun. inşallah yaralı kardeşlerimiz de bir an önce sağlıklarına kavuşurlar.

cahar dudayev

son yüzyılın en büyük islam mücahitlerinden Kafkas kartal'ı şeyh şamil'in varisi, türk ve türkiye sevdalısı büyük insan. şahadetinin 16. yılında cahar dudayev'i rahmetle anıyoruz.