bugün

aldığımız üç kuruş bursa laf atanları gördükten sonra açmanın farz olduğu başlık.
sizinle bizim bir farkımız olmadığını ne zaman anlayacaksınız acaba siz tutuk kafalı türkler?siz de insansınız biz de.siz de bu ülkenin vatandaşısınız ve biz de yakında öyle olacağız.siz de müslümansınız biz de.din kardeşiyiz yahu nedir bu çekememezlik,fesatlık anlamıyorum.
bizim tek düşmanımız batı bunu anlayın artık biz birbirimize muhtacız.buraya çadırlarda tüm gün boş boş oturup bedava yemek yemeye gelmedik.ülkeye bir şeyler katmaya,yani gücünüze güç katmaya geldik.üniversiteye de gireriz işe de gireriz her şeye de gireriz ve devletin biz mağdurlara sunduğu her türlü imkanı da çekinmeden,seve seve kullanırız.uzatmayın artık bu muhabbeti ben savaştan önce de türkiyede yaşıyordum türkiyede evim arabam her şeyim var ama gariban suriyeli kardeşlerime yaptığınız bu baskılara dayanamıyorum artık yeter!yeter siz türkler kendinizi ne sanıyorsunuz he çanakkalede bizim atalarımızda savaştı size destek verdi.yalansa yalan diyin çıkarırım ispatlarım belgelerle.kimse bilmez,biz bile bilmiyoruz işte o derece.çünkü tarihin o karanlık köşesini açıp okumadık hiçbirimiz.neyse ne uzatmayacağım,bundan sonra suriyelilere ve araplara bir lafı olan gelsin yüzüme söylesin sustalı bıçağı karnına saplıyor muyum saplamıyor muyum bakalım o zaman görürüz.işin gerçeği bunu yapmam yasaları az çok biliyorum bizim ülkemizdeki gibi yürümüyor ama bundan sonra dimdik ayaktayız bunu bilin yeterlidir.

edit: ayrıca 1200 tl yi az buluyoruz hayatında hiç arap diyarı gezmemiş siz cahil insanlar lüks nedir bilmezsiniz elbet.
Suriyeliye bak benden iyi turkce ogrenmis amk dedirten baslik.
Babalar gibi ye burnundan gelsin.
ya sabır siz türk olduğunuz halde türkçe konuşmayı beceremiyorsunuz diye herkes sizin gibi çapsız olacak değil ya ben uzun yıllar burada yaşadığımı belirttim zaten.milletin parasında gözü olan çakallara ciddi bir göndermedir.
Benim garibanlara sözüm yok da sizin gibiler gaz yapıyor bende. Siz de bu garibanlar üzerinden prim yapmayı bırakın da gidin onlara sahip çıkın.
(bkz: siktir deli)
burs parasını "demogoji" yapılsın diye vermişler şeklinde düşündürten mevzudur. bizim kardeşimiz falan yok düşmanımız da yok.. az ötede oynayın kendi ülkesini savunmaktan aciz insanlar ile batıya karşı ne savaşı vereceksin ? kendi toprağını korumayan adam yarın bir gün batı bizi tekrardan işgale kalkışırsa bizzat içimizden vuracaktır şüphemiz yok..
la şu 60.000 fetocunun içinde bir tane bile siyasetçi çıkmadı

en çok bunu merak ediyorum.
diyelim suriyelisin, o zaman söz ver; tsk'dan başka bir silahlı güç kabul etmeyeceksin. yoksa ananı avradını sikerim.
Helal hoş olsun enayi parası sonuçta.
(bkz: biz yiyemiyoruz alın siz yiyin)
Adam ol lan gelip burda kimseye posta koyamazsın defol şimdi .
Vatandaş olabilmek için bir ülkeye yatırım falan yapman lazım. Çadırlarda yemek yiyip burs parasıyla siktiri boktan bir bölüm bitirmenin bize faydası yok. 1200 lirası olmadığı için okuyamayan genç çok bu ülkede, okuduğu halde iş bulamayan da çok. Sonuç olarak ne yapalım buz suriyelileri ?

Başlığı açanın troll olduğu çok belli. Bu entry yazıya katılan 10 asalak için yazılmıştır.
Buna cevap yazan yazarları dışarı alalım bence .
Yarramı alırsın ancak.
alırım ulan alırım,köküne kadar hem de hiçte gocunmam.hakkını aramayan dilsiz şeytandır demiş recep tayyip erdoğan.boşuna mı demiş bu sözü başkomutanınız he sorarım sizlere?
Burs kuru kuru gitmez diye yanında malafatda veriyoruz onuda köküne kadar al oncuemir bey efendiciğim.
küffar taşlar gibi fevc fevc favlanması gereken bir söz.

bakın tok evin aç kedileri nasıl ağlayorlar hajum ahhahahhah.
hakkını sonuna kadar almaktan çekinmeyecek,cesur ve yürekli bir davranış içerisinde bulunan suriyeli bireyin söylemidir.
üç kuruş yahu siz paradan ne anlarsınız da laf ediyorsunuz böyle komik bir miktara?bizim arabistanda 1200 tl ufacık bir paradır çeşmelerimiz bile altındandır neyin kafası bu?ülkemizde işler yoluna girsin verdiğinizi misliyle geri öderiz.babalar gibi paramı alırım kapayın o çenenizi ve verginizi vermeye devam edin!
Bizi boyle galeyana getiriyosunuz sokaktaki aç yetim çocuklara diş biliyorlar sonra insanlar

Şerefsiz mi desem piç mi bilemedim.
görsel
babanı sikim terk et burayı pis terörist
yazık bu milletin kanını emdiniz be.
görsel
garibim türkler 1200 tl yi çok sanıyor da dil uzatıyor. ulan bu para biz arapların elinin kiridir. musluklarımız bile altındandı bizim buraya geldi kıytırık kızılay çadırlarında perişan oluyoruz.
suriyelilerin hakkını söke söke,babalar gibi alacağını bildiren söylemdir.
Biz de kyk borcunu hapis cezasına çevirmeye çalısalım.
Bokumuda al köpek siktir git ülkemden diye isyan ettirir.