entry'ler (36)

sevgili için yapılmış en aptalca şey

kalp yastık alıp göndermek(her ne kadar alırken çok romantik olduğunu düşünsem de aldığım tepki pişman olarak saçma olduğunu fark etmemi sağladı)

sözlük yazarlarının şu an düşündükleri

acaba yarın ne giysem.?

ben bu yazıyı sana yazdım

seni çok özledim sevgilim... O kadar ki başkası girecekken bile hayatıma aklımdasın,kalbimdesin ve kimseye ne bakabiliyorum ne dokunabiliyorum. Baksam gözlerim yanıyor dokunsam ellerim.. Senin tabirinle çabuk bağlanmak değildi Aşktı bende ki.. inanmadığı büyük konuştuğu ne varsa insanın başına gelirmiş ben seninle yaşadım. Yapmam dediğim şeyleri yaptım ama sor ki zerre kadar pişman mıyım? Hayır! seninle yaşadığım bırak bir dakikayı bir andan pişman değilim. Sana hala sevgilim diyorum sen ne kadar komik bulsan da sen bende bitmedikçe bende sende bitmeyeceğim. Aşkım benimdir benimle birlikte sendedir bilesin!!! Sana söyleyebilecek yazacak son bir cesaretim olsaydı keşke ama bir adım atacak bile gücüm yok sana. Ne susabiliyorum ne konuşabiliyorum. Fuzuli'nin de dediği gibi sussam gönül razı değil söylesem tesiri yok...

yazarların telefondan attığı son mesaj

ya ben sınavda çıkacak konuları yazdığım kağıdı kaybetmişim sana zahmet bir yazsana.

0 tl borcu olan kredi kartı

uzun zamandan beri görmediğim kredi kartıdır. benimkinin borcu hiç bitmiyor.

hiç gelmeyecek birini beklemek

insanın ömründen ömür yiyen, bilmem kaç yaş yaşlanmış gibi hissettiren durum. bekle canım bekle gelir diyenlere inat beklenir yine de. acaba ne yapıyorum ki diye de her gün aynada kendinle kavga ettirir. bazen güzel demek isterdim ama bok gibi bir şey iğrenç sakın beklemeyin.

eski sevgiliye edilen beddualar

tek bedduam olmuştur bana ettiğini bulsun bulsun da anlasın dünyanın kaç bucak olduğunu, sürüne sürüne geri dönsün sonra bir de ben süründüreyim.

kadınlar erkeklerden ne bekler

ilgi bekler, en önemlisi budur. Kadına değerli olduğunu hissettirmeli bir erkek. ama şimdilerde beklentileri karşılayan erkekler sanırım tatilde.

uyuyankarinca

sanırım benim gibi yenilerden olan yazardır o da hoş gelmiş.

sözlük yazarlarının itirafları

itiraf ediyorum buraya yatay geçiş yapmamın nedini geldiğim yerin uzak olması ve üniversitenin daha iyi olduğunu düşünmem falan değildi. bu bahanelerle ailemi kandırdım. buraya gelmemin nedeni aşık olduğum kişiye daha yakın olabilmekti ama ben geldim o gitti.

esmer erkek cazibesi

sarışın erkek kadar cazibesi olmayan cazibedir.

arkasına bakmadan çekip giden sevgili

tek mesajla ilişkiyi de sizi de bitiren sevgilidir. öylesine gider ki ne arkasından gitme demeye gücünüz kalır ne de onsuz olmaya gücünüz.

yazarların annelerinin benzediği ünlüler

Sibel Can sözlük hele gözleri çok benziyor.

sözlük yazarlarının ilginç özellikleri

Başımı, belimi, kollarımı, bileklerimi, parmaklarımı her defasında çatır çutur sesler çıkartarak kütletebiliyorum.

erkek arkadaşının kız arkadaşlarını kıskanan kız

Eğer kız, erkeğin arkadaşlarından birinin sevgilisine başka gözle baktığını hissederse acırım o erkeğin haline. Bayanların bu konuda ki hisleri gerçekten kuvvetli ve çoğunlukla da doğru çıkar. Bu durumda kıskançlık tabi ki kaçınılmaz olacaktır. Eğer bayan karşı tarafı bir tehlike olarak görmüyorsa zaten sorun olmaz.

regl dönemindeki kadının istekleri

çikolata, gofret, dondurma ne olursa olsun o anki tatlı krizini dindirecek herhangi bir tanesi yeterli olacaktır. Bir de nazını ve kaprisini çekecek bir insan evladı olmalı tabi yanında.

yağmur

Yağmurla gelmiştin bana. o yüzden sevmiyorum artık yağmurları seni hatırlatıyor hep bana geldiğin o günü, yağmurdan değilde aşktan sırılsıklam olduğumuz o günü. yağmurları sevmiyorum artık her şey senin yüzünden.

kısa süreli ilişki

eğer aşık olduysanız hapı yuttuğunuz ilişkidir. hele ki terk edilirseniz durum iyice vahim bir hal alır. bitmeyecek sanıp büyük gaflete düşersiniz fakat olaylar hiç umduğunuz gibi gitmez maalesef kısada olsa insanı uzun süre yorar.

erkekleri itici yapan detaylar

tasma şeklinde olan kolyeler, bileklikler. Bir de çok bilmiş olanları vardır ki uzak durunuz efendim sizi iki kelime konuşturmaz hep o ve onun gereksiz kendine güveni ön plandadır.

sevgilisi üzgünken şebeklik yapan erkek

kaybedilmemesi gereken sevgilidir. candır.