bugün

dün akşam kafedeydim canım sıkıldı kalktım eve gidiyorum sahilde mini etekli, dap dar taytlı üzerleri de kompla açık sütyensiz dolaşan kız kaynıyordu. hatta bazıları külot bile giymiyordu bariz belli oluyor. eskiden kadınlar göğüs dekoltesi vermeye korkardı şimdi maşallah artık her yerlerini görür olduk. instagram da ünlü kadınlara ve zengin aile çocuğu olan kızlara özenip onlar gibi giyinmeye çalışıyorlar.
teşhircilik bir ruh hastalığıdır.
kimseye düşmez kimin nasıl giyindiği. rahatsız olanların çevresinde varsa böyle insanlar görüşmezsiniz olur biter. anası babası karışmıyor , size de mi kaldı bu?
arkadaşlar sakin olun.
(bkz: https://tr.wikipedia.org/...%BCresel_%C4%B1s%C4%B1nma)

sevgiler, götümü açmaya gidiyorum.
Ne linç yemiştir şimdi dedim. Yememiş. Haklı bir tespittir. imam hatip okullarının artmasıyla ters orantılıdır.
Gün geçtikçe beyin loblarının yerini başka şeyin lobları almaktadır.
Nasıl yani sizin orada giyiniyorlar mı? Biz burada üryan geziyoruz.
bunlar yüzünden yolda aşırı mini etek giyen ve dekolteli giyen kızların arkasından yürüyemiyorum kendimi sapık gibi hissedip direkt yolumu değişiyorum. asansöre binerken bir kız geliyorsa oradan uzaklaşıyorum, metroda minibüste bu tiplerle yan yana durmadan kaçınıyorum ne yazık ki.
yeni nesil kızlardaki orospuluk eğiliminin bir sonucudur.
(bkz: küresel ısınma)
görsel
bizi ilgilendirmeyen durumdur.

bekar biri olarak hiç hayır da demem, isteyen giysin.

yalnız sosyal medyada meşhur olmaya çalışıp, bu yolla zengin koca bulmak veya reklam parası kazanmaya çalışarak kendini teşhir eden orospu ruhlu kezbanları tasvip etmiyorum.
Açık giyinen kadınlardan başkasını ilgilendirmeyen durum.

Açık giyinmeleri onları taciz etmenizi veya sapık gibi kesmenizi gerektirmez veya size öyle bir hak sunmaz.

'Herkesin hayatına kimse karışamaz.', bu cümleyi küçük beyinlerinizin bir tarafına sıkıştırın artık.
Erkeklerin, kadınların her şeyini haddinden fazla dik izlemeye başlaması.
Mini eteğe yine tamam.
Mini şorta yine tamam. Hatta tamam diyecek hakka dahi sahip değiliz, kabul ediyorum. Doğru.

Ama askılı atletle çıkmanın anlamı nedir ey kızlar?
Ben, biz erkekler atletle çıksak hoş mu?

Kadınlar daima hür ve özgürdür lakin neye alışsak hep bir adım sonrası geliyor.
Çoğunlukla kendini güzel görmeyenlerin yaptığı eylemdir.

Çünkü Çıplak olunca abaza hemcinslerimin dikkatini daha çok çekiyor. Bu yolla da egosunu tatmin ediyor.

Tamam, biz karışamayız. istediğini yapsın ama yerine ve mevsimine göre yapsın arkadaş.
Dışarısı olmuş -10 derece, kızın üstünde kalın kaban var bağrını açmış, altta da mini etek var. Ben içlik + kaban + bere + atkı giymişim titriyorum. Kız salına salına geziyor. Bunu dikkat çekmek için yapmaz da ne için yapar?
yaz günü kürk manto giymeyen bizden değildir / bir konyalı.
Mini etek giydiğinde bacaklarina bakan erkeğe çemkiren, straplez'in altına çıt çıtlı badi giyen kezban açık giyinse ne giyinmese ne aq.
Cinsel sapkinliktir net... Aklı başında biri göt lobunu gösteren mini şort giymez. Çok ta umrumda değil bu arada ben bakar geçerim.
yaz geldiği için olabilir mi?
Hipergami de rekabet artıyor olay bu bu da sosyal medyadan kaynaklanıyor diyebilirmiyiz pir parça diyebiliriz.
Yandiklarinin göstergesi olan hareket.
ümmet olarak rahatsız olduğumu bir durum. bu ümmeti tahrik etmeye kimsenin hakkı yok. polis gerekenş yapmalı.
(img:#2050923)
Açık giyeni değil, bakanı kınayan bir toplumuz
Yani gelecekte karılar bizden gözlerimizi kapatarak sokakta yütümemizi isteyebilirler.
10 m2'lik alanı görüp burda başlık açmaya neden olur. Dünya 10 m2 aq aynen.
Bundan şikayeti olan erkek toptur.