bugün

Dilek imamoğlu her şeyiyle zarif bir hanımefendidir ve kadınsıdır, semiha yıldırımı görünce ise aklıma direkt haymana-bâlâ dolaylarında nakış dikiş yapıp satan kürt ve romen kadınlar geliyor.
Kadındır.

Versusuna soktuklarım.

Ayrıca ikisinin yanyana sosyal medayada kullanan şerefsizler için dilek hanım söyle bir açıklama yapmıştır.

"Ona bakınca(semiha yıldırım)ablamı annemi görüyorum."

https://youtu.be/z6zJ4Kh0am4
dilek imamoğlunda yanlış anlaşılmasın ama anlam verilemeyen bir samimiyetsizlik seziliyor. zaten 15 temmuz twitleri de bunu kanıtlıyor. Vatandaş ziyaretlerinde zoraki gülüyor gibi.
yavşak bir versustur. insanlık onuru alır.
bir tanesi güzel değildir..

sahibine güzel olduktan sonra çok umrumda değil..

şoven ve cihangir hümanizi olamayacağım vallahi bir tanesi türkiye cumhuriyeti için utanç kaynağıdır..
semiha hanım emekli öğretmendir. emekli olduktan sonrada bir ilkokul yaptırmıştır. dilek hanım ın mesleği ve eğitimi nedir bilmiyorum. bilgisi olan varsa bildirirse sevinirim.
siyaset arenasında ekrem imamoğlu elbette. ama bu versusun siyaset adabıyla alakası yok. dilek hanım hakkında bilgim yok, umurumda da değil. gel gör ki semiha hanıma ayrı saygı duyarım. hem eğitimci kimliğine, hem de ne oldum delisi olmayıp hala Anadolu kadını portresini taşımasına. emine Erdoğan gibi milyonluk çantalar, takılar, kıyafetler, incik boncuklar kullanmıyor. varol semiha ana.
kadın çirkin olabilir yalan söylemiycem ama eğitimliymiş bak ben bunu bilmiyodum o yüzden siz emine'yle falan kıyaslayın.
Kiyas yapanlara chp li mahmut tanal diyor ki ;

https://mobile.twitter.co...tatus/1114302043475329025
binali vasıfsız, okey
oğlu bi halta benzemez, kumarbaz dobiş, okey
burası sözlük, okey
her aklına gelen her aklına geldiğini yazıyor, okey
çok sapık fikirler, ahlaksız troller var, okey

ama, öğretmen olmuş bir anadolu kadınına, herhangi bir söylemde bulunmamış,sadece kocasının arkasında durmuş bir kadına bu laflar filan. size bile yakışmıyor. haddinizi bilin, kocasıyla uğraşın, oğluyla uğraşın.

sonra da gelip de burda "ben feministim, humanistim" ayağına yatmayın, ağzınızı yüzünüzü sikerim, hadsiz puştlar.
Terbiyesiz kıyaslamalara gerek yok. ikisi de eş ve anne..
madem bir insanın eş ve anne olması eleştirilmesi ya da yerilmesi için bir engel teşkil ediyor..

dağda eşşem cennetine giden kadın teröristler için neden geçerli değil?

neden biz din, milliyetçilik, annelik, babalık ve benzeri her konuyu kutsallaştırıp müspet problemlerin önüne set çekiyoruz?

anne ise bana ne?

o zaman tayyip bey de baba?

memleketin ham ham parasını yiyen pek çok akapeli kadronun eşleri de ana?

ne yapalım?

ana, türk, kürt, müslüman, hristiyan vesaire gerekçelerle konuşmayalım mı?

bu millet romanya kadar ilerlesin kafamı keserim..

gerçekten bu milletten bir bok olmaz..

not: konu birebir binali bey’in eşi değildir..

anadolu kadını olabilir, her şey olabilir ama hakaret etmedikten sonra eleştirmek kadar doğal bir şey yok..
Ringe mi çıkaracaksınız olum bu ne?
Benim için ikiside esittir, fark yoktur aralarinda.
çirkin bir kıyaslamanın ortasında kalmış iki kadındır. eminim ikisi de bu durumdan çok rahatsızdır.
boş bir kafayı taşıdığı için ayaklarına acımış olduğum birey olma vasfına erimemiş mahlukun açmış olduğu kıyaslamadır.

bir daha kıyaslama yapacaksan kendinle tek hücreli bir bakteriyi kıyaslamanı öneririm.
bu başlığın var olması bile rahatsız edici. siyasi alandaki çirkeflik bitti şimdi aile ve namusa saldırmaya mı geldi?

moderasyonu göreve çağırıyorum bu başlığı kaldırsın. resmen iki kadın buradaki döleklerin ağzına sakız olmuş.
Kadınlar ve şekil şemail üzerinden ötekileştirme huyunuz bir bitmedi be! Azıcık insanlık, azıcık ahlak be.
Siyaseten fikir görüş belirtin ama şu iğrenç huyları adet edinmeyin piliz.
Bu insanlar güzellik yarışmasında değiller. Kimsenin onlar hakkında " VS " yapmasına gerek yok.
ikisi de her şeyden öte anadır. (Şu versusları bırakalım artık )
semiha yıldırım öğretmendir, eli öpülesidir. imamoğlu'nun eşi nedir, kimdir bilmiyorum.güzellik babından karşılaştırılacaksa buna ne gerek vardır.
30 yaşlarinda bir kadını, 70 yaşlarında bir kadınla kıyaslamak hangi mantığa sığar.?

Siyasi görüşlerimiz, düşüncelerimiz farklı olabilir.
Bir anadolu ana'sına sosyal medya üzerinden yapılan saldırıları kınıyoruz.
Yaşını başını almış, yıllarca öğretmenlik yapmış, bir insan hakkında görüntüsü üzerinden dalga geçmeye çalışmak şerefsizliktir, namussuzluktur, ahlaksızlıktır..!
Terbiyesizliğin bile bir sınırı var.
Tüm anadolu böyle güzel yürekli analarla dolu.
Bir etrafınıza yada evinizin/ailenizin içine bakın kaç tane semiha ana var.
Hiç bir siyasi konuda tek bir kelime konuşmayan, tek yaptığı esine destek olmaya edebi, ahlakı ile örnek olmaya çalışan bir anne, ögretmen,kadın o...
birisi modern turk kadinidir.

kusura bakmayin ama uluslararasi alanda turk kadininin itibarini bitirdi malum iktidar.

yuksek topuklar, sikmabas, perde gibi elbiseler.

bu nedir arkadas ya gormemisler gibi.

dilek imamoglu hanfendi gibi insanlara hasret kaldik.

valla ben artik sikmabas ve badem biyikli gormek istemiyorum. hepsi defolsun gitsin.
2'si de kadın ve 2'si de siyasetçi eşidir. Birinin adı 6 harfli, diğerininki 5 harfli olmakla beraber 2'sinin de ismi e ve i harfleri içermektedir.
Hepimizin ailesinde semiha yıldırımıç gibisi de vardır dilek imamoğlu gibisi de. Birini diğerinden ayırt etmek, üstün görmek çok saçma. Bir kere geliyoruz bu hayata, adam gibi yaşayın be.