bugün

casper, iphone ve xomi miydi neydi, onun gibi kore yapımı olan ve yan sanayi gibi duran telefonlardır.
Size asla bir marka bir model örneği veremeyeceğim affedin, ben tam bi teknoloji özürlüsüyüm.
(bkz: vestel venus)
Eskiden olsa Huawei yazardım ama parasızlıktan aldım kullanıyorum. Daha önce param var diye aldığım lg g2 den sonra bana ıphone gibi geldi bu Huawei p9.
Vest*lin herhangi bir modeli.
samsung.
(bkz: iphone)
apple tarafından üretilmemiş tüm telefonlar.

samsung, lg, sony, huawei gibi telefonlar kullanacak kadar zengin ve aptal değilim, teknik serviste bekleyecek kadar zamanım da yok. iphone sorunsuzdur, parayı bir seferde verir sonradan posta posta teknik servise ödeme yapmazsın.
iPhone.
Samsung asla heralde iphone varken o kim köpek.
Ne yapın edin hayatınıza vodafone smart 6 ultra'yi almayın. Ben hayatımda bunun kadar şarj problemi olan telefon görmedim. Her ay bi şarj kablosu eskitiyor.
görsel
Trident marka çift sim kart özellikli telefonu asla almam ulan.
başıma bir şey gelmeyecekse i-phone. neden diye sorarsanız kullanımı çok zor geliyor. teknolojiden anlamayan biri de değilim ama android işletim sistemine alıştığım için galiba. i-phone'nun son modelini hediye verseler gider android tabanlı bir telefonla takas ederim. öyle diyeyim.
Böyle bir şey demem biraz vizyonsuzluk var bende.
iPhone abi. Çöpe para atacak kadar zengin değilim.
T * 50

Vakti zamanında yedim o haltı. Hâlâ çekiyorum ceremesini.
androidin işletim sistemi hiç kimsede yok. ben telefonda özgür olmayı, telefonumu kendimce modifiye etmeyi seven bi insan olarak iphone'nun gereksiz kısıtlamalarına gelemiyorum. bilgisayar, telefon gibi aletlerde instagrama youtubea girip, mesajlaşmak, müzik dinlemek dışında başka şeyler yapan kişiler beni kolaylıkla anlayabilir. gidersin jailbreak (Apple’ın erişiminize izin vermeyeceği dosyalara ve yapamayacağınız işlemlere izin veren bir sürecin genel adı) atarsın bi nevi biraz daha rahatsın ama başta favorim ve kullandığım telefon olan samsung ve ona benzeyen diğer cihazlarda hem rahatsın hem de istersen root atıyosun resmen uçuyosun.
general mobile, ve casper çünkü bir telefoncu olarak aklımı henüz kaybetmedim.
panasonic gd35. Habire anteni kırılır.
2000 tl üzere her hangi bir telefon.
Motorola
Siemens
Ericson
Vestel
Trident.
lg
Iphone
samsung.
casper ilk sırada.
flash TV de satılan herhangi bir telefon.