bugün

entry'ler (18)

veysel sarı

fenerbahçe'nin ilgilendiği doğruysa gökhan gönül' maalesef avrupaya kaptırmışız demektir. gökhan gönül'ün yerine mehmet topuz var zaten yedek olarak. eğer gökhan gönül bir yere gitmiyorsa bu adamı almanın ne mantığı var?

salih uçan

meireles ve cristian baroni satılmadığı sürece ayağı topa değemeyecek çok yetenekli futbolcu. şundan eminim ki eğer başka takımda olsaydı fener 15 20 milyon euro bile verirdi. ama bizde olunca kıymetini bilmiyoruz.

alper potuk un bonservis bedeli

6.25 milyon euro dan ne 1 kuruş yukarı ne 1 kuruş aşağıdır. orhan şam ve bienvenu'den bahsediyoruz kim para verip alacak bunları. amaç "ahaha fener kazıklandı 10 milyon verdi ahah" demektir.
(bkz: kuyruk acısı)

ilişkiye isim koymak

(bkz: muhittin)

orhan şam henri bienvenu artı bir miktar para

eşittir 6.25 milyon euro ediyormuş. bienvenu ve orhan şam'ı satın alacak kulüp var da sanki.
(bkz: hıammına)

alper potuk

sırf galatasaray'a çalım atmak için aldığımız topçu. arkadaş kendi işimize bakalım sırf onlar istiyor diye almanın mantığı nedir? tabi doğruysa.

dries mertens

psv'de 3 sezonda "85 maç 43 gol 46 asist" ile oynamış sol kanat oyuncusu. şu anda aynı mevkide gözde oyuncu gareth bale olduğu için henüz büyük takımların transfer listesine girememiş. ama fenere geleceğini zannetmiyorum. ha gelse ne olur? sol kanat koridor olur. stoch'tan daha yetenekli daha golcü daha asistçi. ama sonunun stoch'un sonu gibi olmayacağı ne malum?

üstün yeteneğini fark etmemiş insan

fark edipte değerlendirememiş insanlardan daha iyi durumdadır.

sonradan görmek

(bkz: hiç görememek)*

türk futbolunun gelişmeme sebepleri

(bkz: transfer politikası)

kadınlar erkeğin neresine bakar

http://www.youtube.com/watch?v=HczvQ-xeh8c

kasada poşeti esirgeyen kasiyer

(bkz: kasada poşeti esirgeyen orospu çocuğu kasiyer)

optimum nutrition

supplement konusunda aşmış firma. her ne kadar yurt dışında, türkiyede ki satış fiyatının neredeyse 3 te 1 fiyatına olsa da verilen paranın karşılığını vermektedir.

hardline nutrition

türk yapımı supplemenet markası. hammaddesini yurt dışından getirip türkiye'de paketlediği için diğer markalara oranla az da olsa daha ucuz oluyor.

kasada poşeti esirgeyen kasiyer

bimde çalışmaktadır ve poşetlere gözü gibi bakmaktadır. lan bugün başıma geldi. bi ton ıvır zıvır almışım. bi poşet uzattı. hemen doldu poşet bi daha istedim yine 1 tane verdi. neyse böyle tek tek derken doldurdum poşetleri. daha önce içinde yoğurt olan poşet delinip tüm yoğurt yere saçıldığı için yoğurdu koyduğum poşeti sağlamlaştırmak için bi tane daha istedim. vermedi. neymiş fazladan poşet veremiyormuş.

her evde bulunması gereken ilaçlar

gaviscon*

hastası olunan sözler

el yumruğu yemeyen kendi yumruğunu balyoz sanırmış.

en korkulan insan tipi

hayatta kaybedecek hiçbir şeyi olmayan insan tipidir.