bugün

sabahlari erekte olmus erkegin penis bolgesine.. *
gözlerine....bir de varsa, gamzesine-gamzelerine.
kalçalarına, net
El,diş,saç.
Alın size tüyo gençler.
Ayakkabısının temizliğine.
Üzerindeki kıyafetlerin temizliğine.
Tırnaklarının ve dişlerin temizliğine.
Hesap öderken cüzdanına ve parayı veriş şekline.
genelde kalçalarına bakarken yakalarım hep. ayrıca ergenlerin elleyip kalite kontrolü yaptığını bile duymuşluğum var
dalağına bakar efendim.
gozlerine ve elmacik kemiklerine.
gözlerine
boyuna
kilosuna

eğer açıksa pipisine.
kalçasına.
dişlerine bakarım diyen on numara yalancıdır direk malafatına bakar.
gıyım tarzına,dıslerıne,el bakımına.
ilk ayakkabı, kıyafet, diş, kulak ve ayaklarına.
saçlarına.
http://www.youtube.com/watch?v=HczvQ-xeh8c
Kolundaki kasa ve saate.
cüzdan dolu olduktan sonra geri tarafın önemi yoktur.
sakallarına ve dişlerine.
gönül ilişkilerine kafa yormuş bir çok araştırmacıyı meşgul etmiş bir sorudur. genel cevaplar, tipe bakmadığı yönündedir. peki neye bakarlar? bilimin ışığında bu soruya doyurucu cevaplar verebiliriz artık.
kadınlar ilk olarak dış görünüşe önem verirler ve erkekte ilk olarak buna bakarlar. dış görünüş derken tipi kastetmiyorum. giyim kuşamı ve hijyeni kastediyorum. iyi ve temiz giyinen bir erkeğin her zaman bir adım önde olduğu saptandı. kıçımdan uydurmuyorum bunları beyler! bilim konuşuyor bilim!
güzel giyinmek yetmeyebilir ama. zira kadınlar diksiyona da bakarlar. dil, yıllardır insanları etkilemede en önemli araçlarından birisi olagelmiştir.

bu söylediklerimi kısmen uygulayıp test ettim. gerçekten işe yarıyor. artık kızlar arasında saygınlık kazandığımı söyleyebilirim. benim gibi pek yakışıklı olmayan arkadaşlara tavsiyemdir: pes etmeyin, tip her şey değildir. kendinize güvendiğiniz gibi karşınızdakine de güven verin. hadi kolay gelsin.
kesinlikle,
-parfümüne
-konuşmasına
-giyimine.
Bakımlarına ve giyinişlerine.
Bıyık,gözlük,karadenizli olması(beyaz ten asık olunası gözler) gamzesi ölünesi gülmesi... Bu kadarcık.
Deri ceketine bakar.
özgüven ile presentablelık. tecrübe ile sabit.
herşeye bakar aga. niye bakmasın robot mu bunlar, herşeyi inceler. en önemlisi tip+para+özgüven olabilir.