bugün

behzat ç. adlı dizinin senaristidir.
an itibarı ile yazmış olduğu dizinin altında 592 entry var iken, hakkının verilmediğine inandığım senarist. ben dizisini seyretmiyorum, ilerleyen dönemlerde seyretmeyi planlıyorum ancak hiç mi kıymeti bilinmez bu adamın yaa.

(bkz: behzat ç)
behzat ç adlı dizinin senaristi. emrah serbes'in okuldan arkadaşı, o yüzden pozisyonu o hazırlıyor 10 bölümde bir voleyi vurmak emrah serbes'e kalıyor
behzat ç. adlı dizinin başarılı senaristidir kendisi. kendini işine ne denli adadığı, her hafta bir bölümde birden çok karmaşık olayı büyük bir ustalıkla kaleme alışından bellidir. reklamını yapmamasını mütevaziliğine veriyorum. reklam insanı bir yere çıkarır ama önemli olan çıkılan yerde kalıcı olmaktır. ben bu senaristin ileride büyük başarılara imza atacağını ve benimde burada ben dememişmiydim diye bir yorum daha yapmama neden olacağına inanıyorum. doğal ve akıcı bir dille yazan bu senariste selam etmek bir borçtu, hakettiği saygı ve sevgi bizden ona gitsin.
behzat ç. adlı dizinin senaristi. yaptığı işi gerçekten çok iyi yapıyor.
2. antalya televizyon ödüllerinde behzat ç ile drama dalında "en iyi dizi senaryo" ödülünü almıştır.
behzat ç'nin sezon finali ile almış olduğu en iyi senarist ödülünün boşuna olmadığını kanıtlamış ve dizi nasıl yazılır herkese öğretmiştir. gerçekten yaptığı işi çok iyi yapıyor aklına, yüreğine ve kalemine sağlık.
ebemizi siken senarist.
kıymeti bilinmesi gereken 0.7 uç kullanan senarist.
behzat ç gibi bir dizinin mutfağında bulunan, türk dizi tarihini, çocuk ve mafya dizilerinden kurtaran ve türk televizyonculuğunu 21. yy a adapte eden ekipte bulunan kaliteli bir senarist.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.