entry'ler (158)

sözlük yazarlarının itirafları

Edeyim bir itiraf bakalım bu sene hazırlık okudum sanırım sigara bağımlılığı kazandım ve şuan bence deli gibi istiyorum ama evde yemiyor tabi ki.Her zaman değil ama arada iyi gidiyor be kahvesiyle müziğiyle...

yazarların en çok ihtiyaç duydukları şeyler

biraz ilgi biraz güven biraz özgüven.

2015 üniversite puanları düşer mi sorunsalı

önemsiz olan konudur.Düşer mi düşer ama sınava girenler için puan değil sıralama önemlidir.düşme nedeni de ygs ve mat2 sınavı olma ihtimali yüksektir

sevilen şarkının vurucu cümlesi

şap öpeyim içimede çekeyim! Yaranamadım yavrum yaranamadım.

pazartesi sabahı uyanmak

zulüm, ölüm, çile.

sözlük yazarlarının benzediği ünlüler

sibel can.

sözlük yazarlarının şu an okuduğu kitaplar

son söz.

bu başlıkta hikayeyi devam ettiriyoruz

aman tanrım didim :o

harun abiler

kızlara bile özel mesajdan harun abi? diye mesaj gönderme olgusu yaratan normlar.

aynaya bak ve gördüğün ilk şeyi yaz

hayattan bezmiş, arafta kalmış yetişkinimsi formuna sahip insan evladı.

sözlük yazarlarının en son aldığı kitaplar

Beyoğlu'nun en güzel abisi

minik saç lastiğinden bileklik yapma furyası

benim kardeşimin,kardeşimin sınıf arkadaşlarının,arkadaşlarımının kardeşlerinin içinde olduğu furyadır.

yer yarılsa da içine girsem denilen anlar

kalabalık ortamlarda bulunduğum da gerçekleşen karın gurultusu,gaz sancısı rezilliğin dibidir benim için.

yeşim ceren bozoğlu

Benim geniş aile(domuşuk sevim),doktorlar(gestapo fikret Eralp),o hayat benim(nuran)karakterlerinden tanıdığım ve bir çok proje de yer almış kaliteli oyuncu,seslendirme sanatçısıdır.Ayrıca Atölye 1314' oyuncu koçluğu yapmaktadır.

osmanlının en büyük hatası

asimile olacaklarına inandıkları yabancı köleleri üst makamlara çıkarmaları,evlenmeleri ve uçkurlarına fazlaca düşkün padişahlar.

yazarların parayı kırınca yapacakları

amerika'da tıp eğitimi almak,hastane açmak,okul açmak.amerika'ya yerleşmek vs. gibi şeylerin yanında geçmişi unutmamak ,bir elin verdiğini öbür elin görmemesini sağlamak.

kızlarla konuşan erkeğin amacı

genellenemeyen ama genel olarak ön yargı ile yaklaşılan durum.

sözlük yazarlarının hayattan istedikleri

hayalimdeki iş ,hayalimdeki eş.

sözlük yazarlarının itirafları

bu gün çocukluktan beri sevdiğim çocuğun doğum günüydü 00.00'a kadar bekledim o beni öyle görmüyor benim onu sevdiğimin farkında bile değil 00:00 oldu yanlış anlamasın diye benden birileri daha önce yazsın diye 10-15 dakika bekledim ama kutladım çünkü biliyorum böyle bir şey olduğunun farkına varırsa duvarlarını daha kalın örecek... onun için ben çok yol katettim ama o bunların farkında değil olsun ben öyle de mutluyum o benden başkasıyla mutlu olacaksa ben yine mutlu olurum yolun açık olsun güzel adam...

gökhan çetinus

delikanlı adamdır helal olsun o yüreğinden dolayı sana!