bugün

entry'ler (83)

yazarların en zevk aldığı aktiviteler

iş çıkışı sonrası otobüse binip cam kenarina oturup kulağımda kulaklık hayal kurarak eve gitmek.

kitap okumanın insana hiçbir şey katmaması

ortamlarda '' kitap okuyor musun? '' sorusuna '' okuyorum'' diyebilmek icin zorlama okunuyorsa doğru onermedir. aksi takdirde sevilerek, tutkuyla okunuyorsa insana faydali olduğu noktalar cok cok fazladir.

bir kadina tokat attiktan sonra hissedilenler

olması gereken tokat attıktan sonra değil, tokat atmadan önce hissedilmeli. hissedilmeli ki; pişman olmayalım.

tokat atmadığım için bilemediğim his.

gta oynarken hiç hile yapmamış insan

oyundan zevk almaya bakıyordur. hile ile oyun mu oynanır? oyun olsa da insan bir nebze olsun gerçekcilik istiyor, hile kullanımında olayı basite indirgeyince alınan zevk çok aşağılara iniyor bence.

doğru yolda ilerleyen kişidir.
not: ben de hile oynuyordum. o aydınlanmayı, o ışığı aldım ve hile olayını bıraktım.

yılbaşında ne içeceksin

jägermeister.

eyyy prezervatif

git gel git gel eyledim,
hissizlik başa vurdu neyledin.
içindeki geciktirici kremle,
silktin attın viran eyledin eyyy prezarvatif.

(bkz: geciktirici prezervatif)

200 tl bozdurmak için 5 liralık muz almak

para bozduracağımda içmediğim halde sigara alarak bozdururdum parayı. o sigara dururdu ve evdekiler beni sigara almaya gönderdiklerinde parayı cebe atar aldığım sigarayı vererek kendi ekonomime katkı yapardım. şimdilerde para bozduracak cinsten para yok tabi, neyse konu bu değil.

bozduracağınız parayı ölü yatırım yapmayın, soyulmayan muzlar elde kalıyor sonra!

eski sevgilinin yeni sevgili bulduğunu öğrenmek

söz konusu kızlar olunca o sizin için eski sevgiliyken siz onun için eskinin eskisi oluyor olabilirsiniz. zira ben şu an öyleyim.
düşüncelere girmeden yoluna bakmalı insan.

friends

her bir karakteri ayrı güzel, ayrı sevilesi dizidir. izlerken sanki sizde onlardan biriymiş gibi heyecanlanır, üzülür, sevinirsiniz. samimi ve doğaldır. ayrıca 1.sezondan 10.sezona kadar oyuncuların görünüşlerin değişimini gözlemlemek insanı hüzünlendirir. favorim karakterim phoebe'dir. ayrıca ross ile doğum günlerimiz aynıdır yani 18 ekim.

ve telefonumun zil sesi friends açılış müziğidir. http://www.youtube.com/watch?v=SCQGnVrTsAM

gerdek gecesi aşkım ben diye cümleye giren kız

ocağa çay koyup geliyorum diye de cümle tamamlanabilir.

bir kız geçerken nefes almamak

on dakika önce dürüm yemesinden mütevellit oluşan ağız kokusunu kıza gitmesini engellemeye çalışıyor olabilir.

asker yolu bekler gibi ekşide yazarlık beklemek

o kadar yıl bekleyip sıra geldiğinde hesabın silinmesi ile vuku bulma ihtimali yüksek olan bir bekleyiştir.

league of legends

yaz sonunda bırakmış olduğum oyun. bırakmış olmama rağmen yine ara ara twitch'ten takip ederim. oynaması zevk vermiyor artık ama izlemesi yine de zevkli oluyor.

ayrıca feeder ve trollerden kurtulmak için tr serverından west serverına büyük göç yapılmış ki 1 ay önce oynayayım dediğimde west serverında en az 3 kişi türk çıkmıştı. veletler west serverını keşfetmeyi başarmış ne yazık ki.

ay popom acıyor diyen erkek

duş başlığı ile haşır neşir olmuş olabilir. ikisi de popo diyor, aynı kişiler. bence oldu bu iş.

(bkz: duş başlığı yanlışlıkla poposuna giren erkek)

kızların bir araya gelince yaptıkları

gıybetten gıybete koşmak.

duş başlığı yanlışlıkla poposuna giren erkek

duş başlığı ''yanlışlıkla'' girebilecek kadar genişse demek ki popo. diye demek istediğim erkektir.

çok okuyan vs çok kokan

ne kadar çok okumuş olsa da yazın antalya'da buram buram ter kokan o minübüslere, otobüslere binince beyine oksijen gitmeyeceği için işe yaramayacak olan bir aydınlanmadır çok okumuşluk. kendisini ifade edemez, konuşamaz.

kısacası çok kokanın alacağı karşılaşmadır.

kıvanç tatlıtuğ yu beğenmeyen kız

ne de olsa ona yar olmayacağından ve bunu kendine yediremediğinden ötürü bilinçaltına aslında beğenmiyorum imajı yerleştirmiş olabilir. tv karşısında kıskançlıktan tırnaklarını da yiyordur şimdi bu.

gece açılıp sönen başlıklar

aynı zamanda başlık sahibinin başka başlık açarak gündeme getirmesine ihtiyaç duymuş olan başlıklardır.

şimdi reklamları izlediniz, sırada spor haberleri ve hava durumu.

erkeklerin birden mesaj atmayı kesmesi

eski sevgilisi ile barışmış olabilirler.