bugün

istisnasız dedikodur. Bi de ortam rahat olunca biraz seks muhabbeti yaparlar en saf kızımız bile kabak çiçeği gibi açılıverir.
ağda, menikür, pedikür.
-yaaa serkan bana hiç yüz vermiyoooo
+la yeter amk hep aynı konuyu konuşuyoruz. Sikicem çıkarın lan gasteyi ganyan oynuycaz.

(bkz: valla yarram bizde ortam böyle)
Alışveriş.
birbirlerini ellemek. o kadar elleme bizde olsa ibne derler amk.
"Ayy" kelimesi olan ve anlamını daha kimse bilmeyen tatlılık sembolü sanılan salakça bir kelime kullanırlar bolca.
dolaşırlar,oynarlar.
dedikodu dalavere zart zurt cart curt.
Biz olive ve sonlaytla bonzai çekiyoz.
+ay bu sinem varya, mertle yatmış geçen anlattı bana.
- ne diyosssuuun! Sinemde az anasının gözü değilmiş.
+evet kızımmm, daha dün tanıştı bugün koynuna girmiş yılan.
-kız yoksa sende mi mertten hoşlanıyosun ?
+yani ne biliyimki, yakışıklı kaslı falan.
-ayol sempatik çocuk poposuda benden büyük farkettin mi ?
+oha sen de mi!
-boş değilim desem yalan olur.
+- bu sinemi parçalarız kız biz!!
gıybetten gıybete koşmak.
erkek keserler. bizde yalan yok.
kesinlikle dedikodu.
Bir kız olarak bilmek istediğiniz hiç sanmıyorum.
en çok dedikodu tabii ki.
ama iş erkeklere gelince de çok farklı değil. dedikoduyu bize özgü gibi lanse ediyosunuz bizden alasını yapıyosunuz, yemezler.
mesela siz acımasızca yalan da söyleyebiliyosunuz. reddedildiğiniz kızı kaşar ilan edebiliyosunuz mesela. uzanılmayan ciğer mundar misali. ya da yaptığınız başka başka pislikleri övünerek anlatıyosunuz; sizde bi defa özel yaşam diye bişi yok; özeliniz yok.
Kısır, çay, kek, pasta, çekirdek, kahve vb gibi yiyecekler barındıran baya zengin bir sofra kurup dedikodu yapmak.
(bkz: gıybet)
Kendimi övmek gibi bi amacim yok ama ne giybey yapmisimdir, ne de sus pusten konusmusumdur. Ben ilk basta o muhabbetin bana ne kattigina bakarim. Genelde yalnizligi sevdiğimden olsa gerek fazla da konusmam. Bazen düşünüyorum ben neden böyleyim?
güncel Önemli Başlıklar