bugün

oyunun samimiyetini kavrayamamış acınacak insan . genellikle youtube da videoları olur bunların.
oyunu bitirmesi neredeyse imkansiz olan insandir.
gerci yamulmuyosam bitiren olmus baya odul vermisler diye biliyorum.
kul hakkı yemekten korkan insandır.

şaka şaka bildiğin maldır o.
Adam verilen görevi layıkıyla yerine getirmenin haklı gururunu yaşıyor.
yoktur efenim.

En az bir kere "aspirin" "nuttertools" "hesoyam" "uzumymw" yazmıştır.
oyunun tadını tam olarak alamayacak insandır.
mal değildir oyundan zevk alıyordur. hileli babam da oynar.
Ağır mal.
Bazen diyorum siz erkekler çok şanslı canlılarsınız. Kızların bu derece eğlenceli ya da stratejik oyunlar oynanamasından dolayıda erkeklerin matematiksel ve fiziksel beyin çalışımı kızlara nazaran fazla. Benim tek şanslı yanım abimin olmasıydı. Hoş ondan pek fırsatta bulamazdım.

Gta oyunu benim için ayrı bi komik ve önemli yer taşır. Abimin ilk gün oynadığını gördüğümde çok sevmiştim. Ama tabi abim hem başından kalkmazdı hemde pek oynatmazdı. Bende yanına geçip sorular sormaya başladım. Onu nasıl öldürdün. Oraya nasıl biniyoruz. Malibu nerde, araba nerde boyanıyor.. Vs. Tabi abim oyunun keyfiyle birde biliyor üstünlüğüyle hepsini cevapladı. Sonra gece kalktım herkes uyurken pc başına geçtim. (Yarım saat açmak için uğraştım kabul oyunu) sonra başladı. Abimin anlattıklarıyla oyunu anlamaya çalıştım. Çok fazla yakalanmalar, cezalar, ölümler sonrasında gta yı normal seviyede oynayan birisi oldum. yalnız içimde hep uktedir. A görevimi yada D mi hatırlamıyorum. Helikopterli bir bölüm vardı. Onu hiç yapamamıştım..

Hilesiz oynayan varmı başlığını görünce kendime gülmeye başladım. Erkekler benim bırak hileyi, klavuzsuz oynamak için çabaladığımı bilseler demekki iyi alay konusu olurmuşum.

(bkz: erkekler gerçekten şanslı canlılar)
vice city de bendim bu insan ama san andreasta o şehir bu şehir gezmekten bıkıp birkaç kere helikopter şifresi yazmışlığım vardır ne yapayım harita büyüktü.

Edit:bu ve şehir kelimelerinin arasına boşlık konuldu, şu klavyeyi yenilesem fena lmayacak galiba.
"seaways" yazdıktan sonra hastanenin yanından denize atlayıp karşı şehre geçmeye çalışma şerefine nail olamayan insandır. *
saf insan iyi insan kısaca temiz insan temiz toplum..
benim. vice city ve san andreas'ı androidde oynadığımdan mütevellit hile de yapamadım. ama çok iyi hissettim.
işsizdir.
merivenleri çıka çıka başarılı olmayı prensip haline getirmiş insandır. bu insan türü yerde 1m £ dolu çanta bulsa gider polis teşkilatına bırakır . düşüncesi bile kötü. neyse amk lea vemea lone .
San andreas için imkansızdır. Tabii sözüm pc için, mobilde hilesiz kolayca bitirilebilmektedir.
hile olduğunu bilmeyen insandır.

leavemealone yazmayan insan da samimi değildir. ya da nuttertools yazıp insanları taramayan insan. peki ya funnymagnet yazıp kızları kendine çeken abaza arkadaşlar...
anasının babasının vurduğu sibek ile yaşayan insandır. saf, temiz, masum.
oyundaki görevleri yapmaktan sıkılarak ekrana samıt samıt bakmaktan yorularak layıkıyla şifreye abanılır.
Oyunu oynamasın daha iyidir. Ne yani hesoyamda mi yazmamış.
askeriyeden araç çaldıktan sonra polisten kurtulma yazmayan insan ?
klavyeyi vicdanına koymus delikanli insandir fakat ölümüne işsizdir kesin sevgilisinden falan ayrılmıştır.
oyundan zevk almaya bakıyordur. hile ile oyun mu oynanır? oyun olsa da insan bir nebze olsun gerçekcilik istiyor, hile kullanımında olayı basite indirgeyince alınan zevk çok aşağılara iniyor bence.

doğru yolda ilerleyen kişidir.
not: ben de hile oynuyordum. o aydınlanmayı, o ışığı aldım ve hile olayını bıraktım.
Uçağa motorla yetişip binme görevi hilesiz geçilmiyor.
Kendini kurallara adamış üst insan. Yolun yolumdur üstat.