entry'ler (8)

gaara

Ultra tatlı bir yaratıktır.Shippuuden'de iki tane ezik bu tatlı çocuğa aşık olmuştur.1. Sezonda tam bir psikopattır.Naruto'nun en karizmatik karakteridir.

hinata

Ayrıca hoş bulmuş.

kürtlerin akraba evliliği yapması

Kürtlerin hep mantıksız işler yapmasının açıklamasıdır.

hyuuga hinata

Naruto karakteridir.Akademiden beri naruto'ya aşıktır.Hyuuga ailesinin en büyük kızıdır.Naruto'dan cesareti,kararlılığı ve gücünden dolayı hoşlanmaktadır yani kendinde olmayan özelliklerin Naruto'da bulunması onu Naruto'ya aşık olmaya sürüklemektedir.Hyuuga Neji adlı kendini beğenmişin kuzenidir.Neji Chuunin sınavında o'nu bayağı bir hırpalamıştır.Hinata,Naruto gibi asla pes etmemiştir.

naruto

4. Hokagenin içine hapsettiği Kyuubi yüzünden toplum tarafından canavar gibi görülen,dışlanan yaramaz bir çocuktur.Haruno Sakura'dan hoşlanmaktadır ama ve lakin Sakura,Sasuke adlı bir ninjadan hoşlanmaktadır.Sasuke herkese hava attığı için Naruto sevmemektedir.Hayattaki amacı bütün hokagelerden daha güçlü olabilmektir.

ergenlik döneminde yapılan salaklıklar

Bedensel Değişiklikler A-Sivilcelerin çıkması.
B-Vücutta yağlanma.
C-Adet Görme.
D-Üreme hücrelerinin(Yumurta ve Sperm) oluşması.
E-Kasların Gelişmesi.
F-Göğüslerin belirginleşmesi.

Ruhsal Değişiklikler
A-Yanlız kalma isteği.
B-Aşırı Öfke.
C-Hayal Kurma.
D-Toplumun farkında olma isteği.
E-Cinsel konulara merak duyma.

Efendim bence Ergenlik Döneminde yaptıklarımız salaklık değildir.Çoğu kişi bunu yaşamıştır.

aynı anda boşalıp osurup geğiren erkek

Tam bir hayvandır.Böyle erkeğe pes derim yani.Bir hayvansa bunu yapması mümkündür.Aynı başlığı inci'de gördüm sanki ben mi yanlış hatırlıyorum acaba?

eski sevgilinin düğün fotoğraflarını görmek

Banane O'nun düğün fotoğrafından derim.Yani sonuçta eski sevgilim ne yapabilirim ki? Şaka yapıyorum yaa.Acayip kıskanırım.O'nu geri almak için elimden geleni yaparım eski sevgilim olsa bile.