bugün

entry'ler (13)

yunanların ekrem imamoğlu sevgisi

Nereden geliyor anlamıyorum. Az önce karşıma çıkan bir tweet. Tweeti atan hesaba baktım ve atan kişi bariz yunan. isteyen tweetırda εκρέμ diye aratıp bakabilir. Geneli ne hikmetse ekrem imamoğlunu destekliyor. Bu gidişle ekrem imamoğlunun önü kapanıyor. Ben bile ikilemde kaldım. Yunan medya siteleride ekremi destekliyor. Şimdi çomar falan diyenleriniz olacak. Ama şu tweetın ekremin lehine bir yanı yok :| :(
görsel

inci sözlük

Genellikle +18 muhabbetler döner inci sözlükte
Ergen yuvasıdır. Kendilerine ana bacı girerler. Bundan zevk alıyorlar böyle insanlar var içerde... düzgün yazarları vardır. Düzgün yazarları muhatap alırsanız eğlenebilirsiniz

suriyeli mülteciler

1998 senesinde savaşın eşiğine geldiğimiz ülkenin halkına bu kadar yardım yapılması. Hatta ülkeye alınması çok yanlıştı. Alıyorsan bile avrupa kapılarını ilk günden açık bırakacaktın. Bu adamlarda bu ülkede durmayacaklardı zaten. Artık avrupa kapılarını açsa bile hepsi burada yuvasını kurdu daha gitmezler... alırken avrupa ilede konuşmadık hiç. Alıp avrupaya para karşılığı koz olarak kullandık. Bu hataları çocuk bile yapmazdı ama gel görki devletin başındakiler yaptı

ülkücülük

Turan hedefleri olan bir ideolojidir
ideoloji harici ülkücülere geçersek. Ocakları vardır. bu ocaklar okullarda teşkilatlanırlar. bir nevi okuldaki çete gibidirler. Kendilerinden birisine yamuk yapmak yürek ister. Eğitimin kalbi okullara bu tür teşkilatlanmalar doğru bir şey değildir...

sahih buhari 1553 no lu hadis

Bunun bir çıkar yolu yoktur.
Sonuçta buhari bunun yazdı. Bunu değiştiremezsiniz... ismine okullar açılan buharinin yalan konuşma olasılığı kaçtır acaba

babala tv

Oğuzhan uğur. Genellikle eliyle masayı siliyor hep

kürt kültürü

Düğünleri sokak düğünleri olur genellikle.

mustafa kemal in 9 05 te ölmemesi

Sonuna kadar üstüne basa basa hak verdiğim olay.

sokak kapısını açmak

Cam hala sizde icat edilmedi herhalde.

buket aydın

KeMAL: belediyeleri alacağız!! derken bir gülüşü vardı

kemal kılıçdaroğlu

iplerinin fedoda olduğunu düşündüğüm siyasetçi.
bu adam 10 senedir seçim kaybediyor, terörü destekliyor, hdp ile ittifakı var... halkta mecburen iktidar partisine sarılıyor. chp nin başına kemal kılıçdaroğlundan başka birisi geçerse fedocuları salmaz rahat bırakmaz. ama kemal kılıçdaroğlu geçerse fedocuları salar yeniden devletin içine alır diye düşünüyorum. bu adam iktidar iyi bir şey yapsa bile karşıydı. chp genel başkanı değişene kadar ekrem imamoğlunada oy çıkmaz benden.
dediğim gibi bu kemal kılıçdaroğlu çok tehlikeli dikkat edilmesi gereken bir insan... bir derin devlet varsa bu adamı ortadan kaldırmalı.

yalnızlık güzeldir

Yalnızlık güzeldir, derdin olmaz...
Suskun olursun, utangaç olursun ama içindeki insan aslında yalnız değildir... duvarlarla konuşursun. Bir süre sonra artık duvarlarda sana cevap vermeye başlar...
Sonrası delirirsin işte amk

chpliler arabistan a hizmetçi olarak sürülsün

Arabistanı laikleştirirler cehape zihniyeti işte.