bugün

entry'ler (159)

dota 2

Ciddi şekilde community problemi yaşanan oyundur. Pub oyuna giriyorsun sakin sakin takılayım diye vaktin yok belki o kadar dereceli oynamaya falan, ya 5 oyun ardı ardına oyundan ya biri düşüyor ya başlangıçta çıkıyor ya rage quit geliyor. Ya karşı kuleye koşup feedleyen biri çıkıyor takımından. Hayır yukarıdan bir güç bana "dota oynama!" falan mı demeye çalışıyor acaba diyorum kendime bazen ya da bunlar hep bana denk geliyor ben kanser oluyorum bu yüzden. Ciddi şekilde insanın kafayı yemesine sebep olabilecek bir oyundur. Hele ki saatlerinizi verdikten sonra bir oyun sadece deyip geçemiyorsanız benim gibi.

güvenilecek insan

Karşıdakinin de düşünebildiğini es geçerseniz vardır.
Belki küçük yaşta babasını kaybeden bazı kadınlar

kıskanmayan erkek

(bkz: Kıskanıp belli etmeyen erkek)

sanal seks yapan erkeğin asıl amacı

Seks yapan erkeğin asıl amacıyla aynıdır. Her şeyin altında bu kadar derin anlamlar aramayın kendinizi de bizi de boğmayın arkadaşım mal mısınız?

bir duyguyu çok fazla hissetmekten hissizleşmek

zihin yorgunluğudur, gönlün otun bokun peşinden koşma sürecine ara vermesidir.

sevgiliyle knee down yapmak

yapılırsa zevk verebileceğini düşündüğüm eylem.

kemeraltı

kalabalık bir sokağında yürürken karşıdan gelen çocuğun "ot lazım mı sana?" sorusunu "cıkk" diyerek etkisiz hale getirdiğim yer.

edit: çocuk eksilemiş sanırım

gecenin birinde kızılayda polise havai fişek atmak

sözde görevi halkı korumak olan polislerin biber gazlarını halkın kafasına nişan alarak vatandaşlarımızı öldürmesine karşın hiçtir.

(bkz: abdocan cömert)

en karizmatik isme sahip futbolcu

fiziksel özellikleriyle de gayet karizmatik olan futbolcudur. (bkz: steven gerrard)

rte nin sözlükte başlık açsın diye yazar tutması

bazi sakirtlerin actigi basliklari gorunce akla gelen olasi eylem.

ömür boyunca hiç çok sevilmeyeceğini bilmek

muhim olanin cok sevilmek degil dogru kisi tarafindan cok sevilmek oldugunu hatirlatan eylem.

hoplak

cok hareketli kisiye denir.

ramazan ayında yolda sigara içmeyen ateist

dogrusu icemeyen olacaktir. hayata at gozlugu ile bakan sakirtler yuzunden hem de.

seda sayan ın oğlu olmak

''babama para istiyorum bakisi atacam da hangisine atacagima karar veremedim.'' denmesi muhtemel durum.

rusyada balon icinde ucurumdan dusen iki kisi

olay zor adi verilen bir extrem spor yaparken gerceklesmistir. buyukce bir balonun icine giren iki kisi karli pistten yuvarlanmak icin kendilerini birakmislardir baslarda pist yonunde hareket ederken aniden ucuruma yonelmislerdir. durdurmak icin caba sarf eden vatandas basarisiz olunca. kayalara carpa carpa dusmuslerdir. asagida 10 m arayla bulunmuslardir. sporculardan biri hastaneye giderken olurken digeri yogun bakimdadir.

sadece sarılıp uyuyalım tamam mı diyen sevgili

kibarlik ve tatliligini dol kalkani yapmaya calismistir. ama karsisindakini unutmustur o kiz artik erkek icin bitmesi gereken tabaktir.

vodka

bir kere icip kotu yanlarini tadan bir daha icmem der ama pasa pasa gelir. vodka babadir yani bizse cocuk babayla kavga eder ertesi gun harclik isteriz yine.

odtü olaylarında ağır yaralanan öğrenci arkadaş

bugune kadar devlete tas atana kursun sikana devlet gul atarken bu arkadasa devlet tas atmistir.

türk erkeklerinin penislerinin çok küçük olması

(bkz: turk kizlarinin sevisememesi) gibi kurunun yaninda yasi da yakan genellemedir.

yazarların öldükten sonra geriye bırakacakları

bir adet dotuncu nesil inci sozluk yazarligi, bir adet uludag sozluk yazarligi, birer adet facebook ve twitter hesabi, cokca sayida luzumsuz forum uyeligi gibi sanal alemdeki esyalarin da ornek oldugu seylerdir.