bugün

zor amınakoyum lan. tamam audı r8 in ola bilirde birader ama annen her gün biriyle evleniyor düşünsene. arkadaş ortamında ki diyalogları bir düşünsene; anneni doguşla görmüşler gene.... yok öyle bir şey kardeşim.

hakikatden zor lan.
her sabah seni annenin uyandırdığını varsayarsak sabah sabah seda sayan hiç çekilmez lan.

biz televizyonda çekemezken.
psikolojik destek görmem gerek hemde acilen diyen bir çocuk.
-baban hangisiydi lan senin?! şeklinde alay konusu olunabilecek durum.
robot gibi hareket eden bir kadına anne demektir.
Dişlek olmak demektir.
(bkz: oğulcan Engin).
kimya derslerini sevmemektir. elektron dağılımında sürekli anne adını duymaktır.
S'eda S'ayan P'opo S'allar P'opo S'allar D'urmadan P'opo S'allar
sitelerde erotik kelimelerle arama yapmaması kendilerine tavsiyemdir hayır hoş olmaz.
her an yeni bir baba haberini alacagım diyerek tedirgin olmak.
kalıtsal olarak dişlekliği genlerinde taşımak ve fizyolojinde göstermektir.

bilindiği üzre seda sayan dişlerini yaptırmadan önce dişlekti.
annesine küfredildiği zaman hiç ilgilenmemek demektir. *
SEDA SAYAN ŞOK'TA ESPiRiSiNE KATILA KATILA GÜLEMEMEKTiR.
daha kötüsü için ajdar ın torunu olmak, bak oğlu kızı yazmıyorum bile düşünemedim.

ya da o tip insanların. hayır bir de kendi ailesinden utanan tipleri gördükçe insanın aklına bu geliyor. en azından ailen düzgün yani annen baban fakir vs olabilir ama.
seda sayan'ın oğlu olmaktır, zor iştir.

geçenlerde youtube'ta vücut geliştirme şampiyonu zenci bir erkek, seda sayan'ı kucaklamış havaya kaldırmış; am, göt, meme, her şey meydanda.

http://www.youtube.com/watch?v=6Z41tHDU3sM
(bkz: orço)
ayrıca alakasız; beşiktaş ta futbolcu olmak ve yine de annenden lamborgini gallordo dilenebilme marjıdır.
bayramlarda el öpüp köşe dönmek demektir. öp öp babalar bitmez aq.
son model, milyarlık arabalara binmek demektir.
diğer annelerin oğullarından farkı cici babaların sayısıdır.
Babandan şüphe duymaktır.
''babama para istiyorum bakisi atacam da hangisine atacagima karar veremedim.'' denmesi muhtemel durum.
Iyy düşünmesi bile iğrenç. Her şeye okey de; YA oğlumuzun babası, bir zamanlar seda sayan'ın kocası olan (bkz: Nihat Doğan)ise? bU yönden düşünün ve o pişmanlığı şimdiden yaşayın.
sinan engin'in öz nihat doğan'ın üvey oğludur. Duruma bak.
seda sayan böyle devam ederse 2-3 yıl içinde "kendisiyle aynı yaşta üvey babaya sahip olmak"la eşdeğer bir durum olacaktır.