bugün

entry'ler (17)

rekor kırıldı

geçtiğimiz günlerde yıldızlar kategorisinde Türkiyeyi Baküde temsil eden Eda Tuğsuz 58.96 metre ile Avrupa yıldızlar rekoru kırmakla beraber yıldızlar Olimpiyatına biletinide aldı.

ölmeden önce yapılacaklar

cıplaklar kampına gidip cıplakkende sadece insan olabildigimizi farketmek.

hic tanimadigim biriyle bi anda hic bise soylemeden öpüsmek.

kendimi kaybedene kadar icmek.

deniz altında dalış yapmak.

parasütle olabildiğince yüksekten atlamak kesinlikle yasamak isterim.

erken boşalan erkek bahaneleri

erken boşalan erkek yoktur mu tabi çok zevk veren kadın vardır.

sporda dophink yapmak

Türk sporcularına dopink yakışmadı. Ama sadece atletizm branşında bu yıl 45 e yakın sporcu dopink den 2 yıl spordan men cezası aldı.

sözlük yazarlarının en son dinlediği şarkı

Barış Akarsu- bir sevmek bin defa ölmek demekmiş.

kore dizileri

Sevgilim dokuz kuyruklu bir tilki mükemmel herkeze tavsiye ederim sonları ağlatsada süper yani.

dar kot pantolon giyen türbanlı kız

Bizim kiz bizden kacar basini orter kicini acar.

protein tozu

Eger performans sporcusu degilseniz kullanmayin bole seyler arkadaslar ben sporcu oldugum halde kullanmamak icin elimden geleni yapiyorum cok guzel yararli soyle bole yaziyorlar urunu satmak icin inanmayin dogal ve yeterince beslnmeniz yeterli olacaktir.

protein tozu

Arkadaslar ben sporcuyum bu isin icindeyim yillardir tavsiyem su gercekten kendinizi seviyosaniz hic gerek yok siz saglik sporu yapiyorsunuz ve erkeseniz eger erkekler kadinlara gore 10 kat daha hizli kas yapar simdi icersiniz normalde yapacaginix kolun kalinligi atiyorum 36 santimse en faxla 40 yaparsiniz tozla ama bi gun olur yapmak istemezsiniz sporu yada yas ilerler brakirsiniz o zaman o siskim sert seksi kaslariniz yer cekimiyle savasan yaglanmis olmasi gerekenden daha yumsak ise yaramaz kilo olarak doner sporu birakan be got gobek selulut ve erkekde olmamasi gereken memeler var kizlari siz dusunun bence en iyisi dogal beslenmek ve saglik spprunu saglikli olarak yapmak.

sevişirken söylenen sözler

Icine bosalsam sorun olur mu gerizekali olmaz tabi sadece cocuk olur dimi.

sıçtım denilen anlar

Babamin telefonumu karistirdigini gordugum o an. Neyseki telefon caldi ve daha fazla karistiramadi.

annenin söylediği unutulmayan sözler

Cigerlerin gotunden gelmis nerde üşüttün böle dedi direk popoma baktim.

sözlük yazarlarının itirafları

Butun bayram boyunca evde pinekledim okul zamani gelmek uzere annemler bilmiyoki ben butun parayi eve gelmeden once yedim gitme zamanim geldiginde babamdan nasil para istiycem hala dusunmekteyim.