bugün

otobüste rastladığım durum. güzel kıçını tüm hatlarıyla belli eden bi pantolon giymiştir. yüzünde dolusuyla makyaj vardır. başına taktığı bez parçasıyla namuslu havalarına bürünmüştür.
üstü mekke altı paris.
bu tarzlardan bolca bulunmaktadır. gerçekten farklıdırlar. namusu ya başını örtmekte ya da bacak arasında aramaktadır bu tipler.
(bkz: üstü minare altı kerane)
üstü minare altı kerhane yada üstü minare altı şişhane tanımlarına uyan kız modeli. ne olduğu meçhuldur o yüzden uzak durulmalıdır.
araya günah kaçmış hemen çıkarması gerekir.
amacını bir türlü çözemediğim, bu ne perhiz, bu ne lahana turşusu kızıdır efendim.
üzülerek söylemeyim ki beni feci halde tahrik eden kızlardır.
(bkz: gizem)
(bkz: türbanlı/#11241524)
türbanina koca gözlükleri ilistiren kizdir.
sanane yarram. sözlükte tartışılan konuya bak. bide altında ki yorumlara. oturup gerçekten düşünmüşler, "bu kız kapalı ama neden böyle giyiniyor, halbuse namuslu olması gerekir, ama dar kot giyiyor, kesin orospu lan bu, dar kot giymiş"

kafalar dar kot giymesin.
çelişkili bir giyim olduğu gerçektir. burdaki bir çok insan mini etekten söz açıldığında kıyafet özgürlüğünden dem vuracaklardır o da onların çelişkisidir.
görsel
-sen türban takıyon peki bu kotun hali ne?
-sorma,mahalle baskısından daraldı.
(bkz: bugün bunu gördüm).
öncelikle kimsenin kıyafetine kesinlikle karışılmaz. burada her insan haklıdır, bu bir özgürlüktür. bir kadın nasıl minik etek giyebiliyorsa türban da takabilir. ancak türban nedir? dini bir zorunluluktur değil mi? bir çok din adamı, kadını çıkıp sürekli söylemiyor mu? kuran da yazıyor takacaksın diye. ey be güzel kardeşim sen onu ailen müslüman diye, islam dinine mensupsun diye takmıyor musun? peki kot vb. giymek dinince yasak değil mi? türbanı dikkat çekmemek için giymiyor musun? sen kot giyerek o dikkatin 2 katını çekiyorsun. yazıktır be güzel kardeşim.
tunik yada pardesü nün altına giyiyorsa yanlış yapmayan kızdır.
dönüp bakılası kız modelidir.
üsküdar'da bol bol örneğini görebileceğiniz kız türü. gizli bir üsleri var sanırım orada.
aklıma "yarrak yarrak" diye kuduran türbanlı sevgilisini hem oral seks hem de parasını yemek amaçlı kullanan kuzenimin hikayesini getirmiştir. hani kuzenim piçin önde gideni lakin bu üstü şişhane altı pompalamasyon olanlarda az değil...
dar kot pantolon giyen başı açık kızdan tek farkı;

başı açık kızın verebilitesi daha fazladır.
türbanına neden takılıyor anlayamadığım kızdır. vurgu pantolona yapılmış aslında. şık bir pantolonsa, yakışıyorsa, tebrik edin geçin.
Bizde çoğunlukla buna şöyle derler.
(bkz: üstü minare altı kerane)
keranede namaz kılan bi modeldir.
altı paris üstü mekke dediğimiz olaydır. ayrıca yüzyılın ironi ödülüne layık insandır. madem türban takacak kadar dindar ve namuslu birisin, o zaman neden erkekleri tahrik edecek pantolonlar giyiyorsun. pantolonu giyecek isen bari türbanı çıkart. ayrıca bu konu bana vizontele deki bir sahneyi hatırlattı. ulan madem kaputu açıyorsunuz, aküyü neden çalıyorsunuz.