bugün

entry'ler (32)

açık fikirli insan

aynı zamanda analitik düşünme yeteneği kazanmış olan , bütün varsayımları ele alıp ,kişilerin doğrularını hoşgörüyle karşılayan aşmış kişidir. her aileye lazımdır.

sevgilinin elleri

manikürü ve parafin bakımı yapılacak , pamuklara sarıp sarmalanacak ellerdir. özen gereklidir.

türkçe şarkılarda geçen mükemmel sözler

bir ben var ki benim içimde o benden öte benden ziyade. onu düşün ona sığın o senden öte benden ziyade.

aldatan sevgili

kendini aldatmış olan kişidir. yalan dünyasının içerisinde kaybolmaya mahkumdur. ayrıca kendini eksik hissettiği için çok ta mutsuzdur.

erkeğin duygusal şantaj yapması

Korkudan ileri gelmektedir. öyle ya da böyle başlarına geleceklerden korktukları için geliştirdikleri tiyatral yetenektir.

ayrılık acısı çekenlere şarkılar

ruhun derinlerine inen , sonunda bi of çektiren , yanında rakıve mezeyle tamamlanacak şaheserlerdir.

kuaför yalanları

yapılacak işlem 350 tl'yi bulur ama size 200 tl olsun. o da devamlı müşterisiniz diye. yolunacak kazdan indirim esirgenmez.

türkiye de uzun boylu erkeklerin avantajları

eğer biraz da yapıları varsa kavga başlamadan kazanması demektir. Kimse kendisinden uzun biriyle kavga etmeye cesaret edemez. o kadar yani.

kimlik soran polise söylenecek en sarsıcı söz

bende senin sicil numaranı alayım da atamanı hakkari'ye alsınlar.

güler yüzlü esnaf

alışverişi tatlandıran güler yüzü ihtiyacınız olmayan şeyleri bile aldırabilecek kadar etkilidir.

günün sözü

ho'oponopono'dur : senden özür dilerim. lütfen beni affet. seni seviyorum. teşekkür ederim şeklinde tezahür eder.

kafa ziken arkadaş

muhabbetinin baydığının farkına varmadan konuşmaya devam eden , imalardan da anlamayan, muhtemelen alkollü olan , bir daha biraraya gelmek istemeyeceğiniz kişidir.

eski sevgiliyle telefonda konuşmak

Gereksiz bir eylemdir. sevgili zaten ex olmuştur. paylaşacak birşey kalmamıştır.

soğuk bira

yazın en güzel içeceğidir . hele bir de buzlukta bekletilmiş bardakta sunulursa fevkaladenin fevkindedir. Tadına doyulmaz.

pegasus airlines

ali sabancı'nın dikkat çekmek için uçağın kanadına çıkıp reklamını yaptığı , thy fiyatlarını aratmayan ama thy kadar nezih olmayan firmasıdır.

çay koy

başlayacak sohbetin uzun olduğu sinyalini veren bir cümledir.

çocuğunun zayıf olmasından utanan anne baba

gören de ekmek vermiyoruz sanacak bunun da geni böyle işte.

klasik türk insanı

sımsıcak mizacıyla turistin dilinde konuşamadığı gibi , yardımcı olma amacıyla bağıra bağıra yer yön bilgisi vermeye uğraşan insan üstü varlıktır , melektir.

reklamlardaki kadınların manken gibi olması

ürünü kullanınca öyle güzel , alımlı , mutlu , çekici ... olacağını subliminal mesajla hedef kitleye işlemek için seçilmiş bir yöntemdir.

adam olmak için yapılması gerekenler

Öncelikle efendi olmaktır! sonrası kişiye göre değişir , görecelidir.