entry'ler (25)

sözlük erkeklerinin fotoğrafları

https://scontent-mxp1-1.x...d6bb4e2ce&oe=5B87C322

ideal erkek boyu

ya bollywood ünlülerine baktığımızda aamir 168 salman khan 174 shahrukh 170 vede salman khan bu boyuna ragmen filmlerde baya uzun.

fidel cadastro

Kardeşi rahul sayesinde tanıştığı che guevera ve kurduğu birlikle diktatör batistaya karşı verdiği mücadeleyi kazanıp ülke başkanı olmuştur bir gün toplantidayken fidel : ekonomik sıkıntılarımız var ekonomiden anlayan varmi o sıra gueveranin eli havadadir fidel sasirmiscasina senin ekonomiden anladığını bilmiyordum che ise ben senin komünizmden anlayan varmi diye sorduğunu sanmıştım.

maymundan kekoya evrilmek

bu türün muhtemel para birimi 50 kuruştur
yüz ve kollarındaki faça izleri kabiledeki saygınlıklarını gösterir
nixe ve Adidas marka vazgeçişmezleridir.
bunlara para gönderiğinizde muhtemelen kaç 50 kuruş olduğunu siz sorarlar.

insanların maymundan gelmesi

o zaman bana maymunluktan insana geçiş formundan bir örnek verin.

çocukken sanılan şeyler

Askfm î radyo sanırdım.

türk müzik tarihinde söylenmiş en iyi söz

Oysa ben bu gece yüreğim elimde sana bir sırrımi soyluyecektim.

sabah sabah insanı mutlu eden şeyler

Onu bir daha gorme isteği.

marksizm

Küba dünyada suan komunist ülkelerden biri ve dünyanın en refah ülkesi sayılabilir tüm kaynaklar devletin elinde turkiyede en büyük ebeveyn kaygilarindan biri olan çocuğum acaba hangi meslek olucak bu soru kubada sorulmuyor çünkü kubada eğitim ücretsiz ve kişinin ilgi ve yeteneklerine göre devlet okutuyor en yüksek maaş farkı yüzde 3 bir garsonlar bir milletvekilinin maaşı aynı böyle bir ülkede hırsızlık büyük ironidir.

ülkeden kovmak istediğiniz insan tipi

Annesi oruspu olmayıp oruspu çocuk lugu yapan kişiler.

yaptığı işte en iyi olan insan

Filmlerde başrol oyuncusudur.

ağlatan film önerileri

Fanaa,ghajini aamir khanin ask kavramini,tanimini zihninizde degistirecek iki filmi önce ghajiniyi izleyin daha mi iyi hayır fanaa dahada duygusal ghajiniyi izledikten sonraki ıçinizdeki burukluk ve fiziksel durgunlukla beraber şimdi ekşi sözlükte biri yazmıştı fana daha mi acıklı diye düşününce ghajinin duygusalliginda israr edebilirsiniz

pablo escobar

Dünya uyuşturucu kaçakçılığınin yüzde 20 si kolombiyadayken oranın hakimi uyuşturucunun babası bir sıralamaya göre bir dönem ilk 10a girmiştir paralarının lastilemek için ayda 2500 dolarını sadece para lastiğini harcayan ve oğlunun iddialarına göre ömründe tek bir sigara icmemistir
Amerikan hükümeti tarafından aranırken beyaz saray önünde fotoğraf çektiren adam bir dağ evinde kızı düşmesin diye 2 milyon dolarını yakan biri.

e devlet alt üst soy bilgisi sorgulama

'Evet benim dedem meğersem dedemmis'.

doların artışının sebebi

Budami olmadı bi 10 bi 10 daha.

erkeksizlikten çıldırmak üzereyim

Elin oyle demiyor.

türklerin en az sevdiği ülke

Uganda.

ağlatan diyaloglar

-2003 lüsün demek
-Hayır
-Ama telefon kilidin öyle
-hayır o annemin ölüm tarihi
-...

bitcoin

2012 Yılı Ortalama 8 dolar btc nin 2017 de ortalama 4000 dolara yükselmiş yani doların 1.80 olduğu dönemde 100 tl ile alınan bitcoinin şuan 220bin tl kazandırması yaklaşık %1200 kar iyiymiş.

uyuma konuşalım

kız ın net bitti annesinden bağlandı sırf iyi geceler demek için iyiki varsın.