bugün

entry'ler (45)

hayata dair iç burkan detaylar

Yorulmak, hissizlik ve sıkılmak.. Artık ne olucaksa olsun diyorum, yaşlılık evremde olmak istiyorum..

yazarların büyüdükçe yaşadığı hayal kırıklıkları

Kimseye guvenmeyecegini anladigin anda başlıyor her şey. Yalniz kalmayı seviyorsun. Huzur, tek yoldasin oluyor. Anlatmakla bir seyleri, eline ne gececegini sorgulamaya başlıyorsun. Ve bu genelde koca bir hiç oluyor.
Düşünüyorsun, geçmiş-gelecek kendi ayaklarinin ustunde durdun ya. En zor gununu yalniz atlattin ya. Diyorsun, Allah'tan başkasına ihtiyacim yok. Insanlar umrumda değil.
1 yil önce tam bu aylarda anladığım durum. Keske daha erken yasasaymisim.

geleceğe bir şey bırak

Güzel günler göreceğiz, güneşli günler!!

kimseyi kırmak istememek

Sonunda kendin kirilmak..

sözlük yazarlarının itirafları

Kendimi bulamiyorum, hic kimseye guvenmiyorum. Herkes çıkarcı olmus.

sözlük kızlarının hayalindeki gelinlik

görsel

Her itiraf ayrı bir insan burda, okumaktan zevk aldığım.

Hayatımdaki insanlara reset atmak istiyorum.

her şeyi bırakıp çekip gitme isteği

Bu aralar bende olan durum.

gaziantep te 9 aylık bebeğe tecavüz edilmesi

Yazık yazık.. insanlıktan nasibini almamış soysuzlar. Dün insanlarin imanini bozuyorsunuz derler bugün el kadar bebege tecavüz ederler.
Bu dünya nereye gidiyor böyle!
ilahi adalet umarım tecelli eder, umarim eder. Bu dünyada işkence gormek sizin icin bi ödül olucak!!

Biliyorum ya, belki de umut ediyorumdur -ayri bir muamma- hayata sarilicam. Güçlü olucam. Pes etmicem.
Dimi duzelicek her sey? Bunyem o kadar zayif ki artik, bir kötü şeyi daha kaldıracak halim yok. Ölmeyi çok istedim. Hala istiyorum.
Ve isteyecek miyim?
Bilmiyorum.

Ne olursa olsun kararlarımdan donmicem!

Hayatın nasıl planlar içersinde olduğunu bilmiyorum. Ve bundan korkuyorum.
Neye niyet neye kismet gibi bir yıl yaşayacağız yine. Üzülmek istemiyorum, gücüm yok.
Tükendim.

17 ağustos 2016 38 bin mahkumun tahliye edilmesi

Afları hiçbir zaman desteklemedim, desteklemem. Cezasi neyse cekilmeli. Belki düzelir umuduyla devlet yürümez. insanlar korkuyor şimdi, ya başıma bir şey gelirse diye. Kimse tam anlamıyla cezasını çekmeden aftan yararlanmamali.

her şeyin özeti olan tek cümle

Yalnız geldin, yalnız oleceksin.

itiraf mı bu yoksa kaç aydir kendime söylediğim, biriktirdiğim onca şey mi; bilmiyorum.
Her seyin farkinda olmak cok yorucu. Anlasilmamak. 1 sene önceki hakime, ne kadar mutluymussun be oysa! Şimdi bakıyorum aynaya, bu ben miyim, ben kimim diyorum.
Cok yoruldum. Hayattan, insanlardan.. Cevremdeki herkesi sifirlamak istiyorum. Geçen sene onlar benim canim dedigin insanlarla gün geliyor, aranda mesafe oluyor; hayat gercekten çok tuhaf. Insanin başına ne geleceği hiç belli olmuyor.
Hayattan korkuyorum, olacaklardan.
Bir kararım var sözlük! 19 Eylül'de bu son olucak. Defterime son kez yazıyorum ve yepyeni bir hakime oluyorum..
Insanlar değişir, her şey gibi.

islam ülkelerinin geri kalma nedenleri

Kadını egitirsen toplumu değiştirirsin, cümlesinin anlanamamis olması.

gençlik abartılı bir balondur

Şahsımca en tehlikeli yaş grubudur. Kişilik oturmamış, duygular zirvede, ne yapacağını bilemezsin. Sadece duygulardan örülmüş, en güzel çağ denilerek abartılmış bir balon gercekten.

yalnızlık agresiflik getirir

Ne alakası var dedirtir. Yalnızlık, huzur getirir eğer istenmisse.

sözlüğün iyice kaliteli olmaya başlaması

ilgili başlıklarda göremediğimiz nitelik.