bugün

entry'ler (16)

bad grandpa

Jackass tayfasının kurucusu namıdeğer Johnny Knoxville kardeşimizin yeni fikri.Izledim beğendimmi hayır diğer Jackasslerden daha mı kötüydü hayır güldümmü nadir ama klasik bi Jackass işte.

sözlük yazarlarının içinde ukte kalan şeyler

yüzüne bakmadiğım sonradan taş olan bıyıklı arkadaşlarımdır.

kızların dert arkadaşı olmak

namıdeğer (bknz: meriç)

gelmiş geçmiş en iyi dizi müzikleri

massive attack'dan House'un soundtracki efsanedir.

kemalistler hacca nereye gider sorunsalı

bütün cemaatcilerin paraya taptıklarının ispatlandığı günlerde kimin nereye gidiceği bellidir.

türkiye de içkinin yasak olması gerekliliği

türkiye'de dindarların şikayetci oldukları yıllarca yapılan ayrımcılığın çok daha beter ve cahilcesinin yapılıcak ve yapılıyor olmasının kanıtıdır.

antalya yı antalya yapan detaylar

Yazın sıcağında dibine vurabiliceğin, canın mı istedi serine kaçabileceğin hele hele sonbahar kış aylarında hem denize girip hem kayak yapabiliceğin güzide şehirdir.Onuda geçtim atamız MKA'ün sözü olan '' Hiç şüphesiz ki antalya dünyanın en güzel yeridir.'' bunun destekleyicisidir.

domuz eti yememek

Günümüzde kuzu gibi güzide bir hayvanın iÇinden affedersin bok geÇen organı en sevilen yiyecek iken tartışılması anormal durum.

zina yapan zina yapanla evlensin

Sevdiği insana dokunmuş olanların, ahlaksız namussuz olarak lanse eden kıtgörüş.

türk kızları neden bu kadar kültürlü

meriç erkeğin ortamda sarf edeceği ben diğer erkekler gibi değilim temalı konuşmasının başlığı.

türkiyede yapılması sakıncalı olan sex fantezileri

cem yılmaz tabiri ile hertürlü trenin yapıldığı güzide vatanımda söz konusu olamıyacak mevzu.

omuz atan öküz

genel özellikleri ise: kolları sağ ve sol olmak üzere capraz yönlere sallayarak kafa önde iz sürerler, taki omuz atılıcak insan yörüngeye girene kadar. işte o zaman nerden geldiği anlaşılamayan bir sıvı ile ortamını işaretmeye başlar, e sonrası mağlum.

türk kızının görgüsüz olması

yabancı kız tanımamış türk erkeğinin düşüncesidir. meriç mod on

acıkılan gecelerin değişmez yiyeceği

kaçınılmaz sonun hazır corba olduğu veyahut en yakındaki 7/24 bezay pelerinli dürümcü amcalardır.

motor kullanan kız vs ata binen kız

beni bir zeus vs kratos çarpışması kadar heyecanlandıracak olay. sonuç ne olursa olsun kaybeden gönüllerin binicisidir

fethullah güleni anlamak

yıllar yılı yapamadığım sey. bir konuşmalarına bakıyorum sonra dönüp cemaatine bakıyorum yıne quantumlarda derya oluyorum. sonu gelmiyecek çelişkidir.