bugün

evet, türk kızlarının % 5 i falan kültürlü. bu % 5 i temsil eden kısım, diğer % 95 i temsil eden hemcinslerinin yanında kardelen çiçeği gibi...
Kültür de gelişebilen bir şey olduğu düşünüldüğünde tıpkı santrançta kendinden daha zeki bir rakiple oynadığın sürece gelişebildiğin gerçeği gibi türk erkeklerinin yüksek kültür seviyesi ile kurulan iletişim dolayısı ile gelişen kızların kültür bilincinden ileri gelir.
Not: tespit eden yazara özel tanımdır.
türk erkekleri ile karşılaştırıldığında daha az kültürlü değildir. neden herkes kendini türk kızlarının kilosu, tipi, kültürü üzerinden iyi hissetme peşinde onu da anlamadım. türk kızının kültürsüz olması ortalama bir türk erkeğini daha yakışıklı, atletik ve kültürlü yapmıyor bence.
şimdiye kadar görmediğim bir varlık.
meriç erkeğin ortamda sarf edeceği ben diğer erkekler gibi değilim temalı konuşmasının başlığı.
ayrıca bir o kadar da zekidir ki tutmaz bu.
güldüren tespitımsi.
(bkz: ay ben gülerim)
popüler kültürden ileriye gidemez çoğu.
sol frame de görünce ironik bir tespit olduğundan dolayı nedendir bilemem bir kahkaha patlattım. eğitim sisteminden dolayı sanırım bu kültür patlaması.
Popüler Kültürden bahsediyorsanız tamam ama Genel Kültür çok az değerli kızda vardır.
en azından küfürbaz değiller.
oha yani bir şok oldum falan ilk önce tamam mı neyse kültürlüyüz falan yani.
her türk neden bu kadar kültürlü olarak düzeltilmesi gereken önerme.
Türk kızı kültürlü değildir, kültürlüymüş gibi yapar.net. Buna ben kendimde dahilim o yüzden bu kadar rahat konuşuyorum. Ne görürse onu bilmek ister. Mevzu bundan ibaret.
kütürden kasıt notun ya da kitabın her kelimesini ezberleyip sınava girmekse, evet hakikaten kültürlüler. gerçekten kültürlü bir türk kızı ise ancak %5 oranında serpiştirilmiştir toplum içerisine.
ismail yk dinleyen kesimi pek bir kültürlüdür.
saygılar..

kültürlü demek az gelir efendim. kültür patlamasına sebep türk kadınlarıdır. fakat unutmayalım ki mantarın bile kültürlüsü var. şimdi bu örnek burada biraz garip durmuş olabilir. evet türk kadınları kültür abidesidir net.
komik bir ironi.
yaman şakacısın delikanlı bakınızını hak eden komikli şaka. türk erkeğiyle aynı seviyede sürünen kültürdür.
Yaman delikanlısın şakacı.

Medeni cesaretinden dolayı kutlanası fakat yersiz söylem.
geyikli taytlardan.
Turk erkeginin kizi olduklari icin olabilir.
Türk erkeklerinin kibar, nerde ne yapacağını bilen erkekler olmasından dolayıdır. Onlara yakışmaya çalışıyoruz canım.
(bkz: sikmeseler bari)

sözlüğü yani...
Erik gibi kültür kültür.
güncel Önemli Başlıklar