bugün

müslüman ülkesinde salyangoz satılmaz lafının gerçekleşmesi olacak harekettir.

inşallah başbakanımız sayesinde o günleri de yaşayacağız.
türkiye müslüman ülke olmadığından geçersizdir.

haydi camiye domalmaya canım.
içki yasak olsun esrar serbest olsun.

ottur günahı yoktur sonuçta.
en son yapılacak iştir, en çok vergiyi içkiden alan bir devletin içkiyi yasaklamasını tarih yazmaz.
türkiye'de dindarların şikayetci oldukları yıllarca yapılan ayrımcılığın çok daha beter ve cahilcesinin yapılıcak ve yapılıyor olmasının kanıtıdır.
(bkz: seni severim ölürsün sevmem kahrından ölürsün)
alkol yasaklansın kokain serbest olsun. mis. kokain için islamda hüküm yoktur .
Sadece müslümanların yaşadığını varsayıyorum bu ülkede(diğer kısmını geçtim artık).Alkolü din yasaklamış zaten adam bunu bilerek içecekse bu onu ilgilendirir sanırım kimse çocuk değil. Fakat yok müslüman müslümandan sorumludur dersen. Alkolün zararlarını anlat milletine bırakılması için teşvik edici kampanyalar yap. Ama yok yine içiyorsa bırak içsin kardeşim o zaman senin üzerinde bir hakkı kalmaz amacı buysa. Ki neden alkol ? Neden kız erkek engeli ? neden kul hakkı yemenin engeli yok neden hepiniz rüşvet yiyor halkın tüyü bitmemiş yetimin hakkını yiyorsunuz. Bunları engelleyelim bunları engelleyin ki samimi görülsün. Önemli olan bunlar değil mi ? Dini beş paralık ettiniz...
her bokunuz tamam bi o kaldı çakma müslümanlar sizi. önce insan olun sonra müslüman.
Tanrı tarafından yasaklanmasına rağmen dünyada insanların fikrine ve vicdanına serbert bırakılan şeyi devlet eliyle alınması yahut belli bir zümrenin bunu istemesi sonucunda kendilerini tanrı yerine yahut tanrıdan daha üstün bir varlık yerine koydukları kanısına vardığım entry. Katılmamakla birlikte esefle kınakmaktayım.
ülkede şeriat kanunları uygulansa, ilk başta tepedekilerin kafaları uçacağı için asla gerçekleşmeyecek hadisedir.

içki içen adam veriyorsa kendisine zarar verir.
ha, içer kavgaya karışır, içer insanları rahatsız eder, içer araba kullanırsa her türlü ceza verilsin, ben de katılırım buna.
ama kendi halinde içen adama karışma hakkını kimse sana vermez.

öte yandan kul hakkı yemek toplumsal bir olaydır. benim cebimden çıkan 1 kuruş vergi bile başkasının cebine giriyorsa beni ilgilendirir. cezası da hem bu dünyada hem de öteki tarafta çok daha ağırdır.

başka şeylerle gel güzelim.
(bkz: birilerinin yine ahlak bekçiliğine soyunması)
Ağzına tek yudum içki almamış bir ateist olarak karşı çıktığım görüş. isteyen zemzemini içer isteyen şarabını içer ben ikisine de dokunmam ama eğer birisi insanların bu hakkını elinden almaya kalkarsa orda bi dur yoldaş derim. Noluyor derim. Sen kim köpeksin derim.
insanı gerçekten hayret ettiren gereklilik. nereden baksan iki aydır falan buralara uğramıyorum hala aynı şeyler dönüyor be kardeş. başlığı açan *troll bile aynı, biraz değiş be uludağ sözlük şöyle çok az olsa da olur.