bugün

demokrasi bunu gerektirir. öyle uçan sinekle beraber olmak isteyen abazaya iyi ceza olur. evet.
kısasa kısasdır istisna durumlar ayrı tutulmalıdır.
daha iyisi çükü kökünden kesip kurtulmak... dert yok tasa yok ohhh...
nur suresi 3. ayetinde der ki: Zina eden erkek ancak, zina eden veya Allah’a ortak koşan bir kadınla evlenir. Zina eden bir kadınla da ancak zina eden veya Allah’a ortak koşan bir erkek evlenir. Bu, mü’minlere haram kılınmıştır.

ardından 5. ayetinde de der ki: Ancak tövbe edip bundan sonra ıslah olanlar müstesna. Çünkü Allah, çok bağışlayandır, çok merhamet edendir.

hemen balıklama atlamayın güzel kardeşlerim. trt'nin gezi parkı olaylarını göstermesi gibi bakmayın olaylara.
dedemin özlü sözleriyle başlığı tasdikleyeyim.

yazları köye giderim. Dedemle babaannemin yanına. Çok hoş sohbet, zeki adamdır. hani gerçekten oturup onla sohbet etmek, beni büyülerdi. Evlilikten, gönül ilişkilerinden bahsederken, şöyle bi baktı, "ne kadar ellersen, o kadar ellenmiş bir kızla evlenirsin." dedi. o yüzden bir kıza karşı bir şeyler yapacaksan, onunla bir şeyler yaşayacaksan evlenemediğiniz takdirde, karşına bunları yaşamış bir kız gelsin ister misin otur düşün, ona göre hareket et dedi. Bende o gün bugündür ona göre adım atarım hep. Sonuçta, herkes lâyıkı neyse onu buluyor vesselam.
kısas vardır fakat affetmek denen daha yüksek bir şey vardır. oda 2013 insanında asla yoktur. Herkes doğdugunda belirir evleneceği kişi.
Çok eşlilik yaratma potansiyeli olan saçma kuralimsi. 3 sn düşünen mantıklı bireyin begenmeyecegi temenni.
o zaman sayın ilsamistleirn köylerinde eşşekleriyle evlenmeleri gerekiyor...

Van valisi de van gölü canavarı ile evlensin... (Gerçi o ilişkide aktif olan taraf hiç bir şekilde değişmez..)
Sevdiği insana dokunmuş olanların, ahlaksız namussuz olarak lanse eden kıtgörüş.
Uygulanacak olursa zinayı da bitirecek bir idealdir. Zina yapmaya niyeti olanların durup bir düşünüp; "madem birbirimizle evleneceğiz, neden nikahı sonra değil de şimdi yapmıyoruz?" sorusuyla günahtan kurtulabileceği, düşünmesi güzel ve bedava bir ihtimaldir.
(bkz: sana ne amına koyayım)
eşitlikçi gibi gözüken ama eşit olmayan önerme. Kadının zinası sevgilisiyle yatmakken erkeğin zinası genelevde olabilir, biseksüel olabilir hatta hayvanla bile olabilir. O yüzden erkek mutlaka bakir olmalı ama kadının öyle bir zorunluluğu yok.
Amına koyim gidip bakire kız yerine bozulmuş kız alan erkeğin aklını başını sikeyim ben. Patlak lastik ile araba gidermi lan.
Beraber cehennemde de yanarlar artık.
yahu bırakın böyle şeylerle uğraşmayı gelişin biraz be başka şeyler düşünün( o kadar beyin kıvrımı varsa artık) dedirten başlık.
Olabiliyorsa güzel olur da bunu nasıl ayırt edebiliriz ki sorusu ortaya çıkıyor.
Bu soruyu çözdükten sonra konu tekrar gündeme alınabilir.