bugün

entry'ler (27)

yemek yapmayı bilmek

herkesin istese öğrenebileceği ama yaparken isteyerek yaparsan daha güzel olacağını bilmemzi gerek.

israil seni çok seviyorum

bir göt kılı sıçmığıdır. %50 bunu biliyor. %50 farkında değil.

becer beni

sevişmek birlikte olmak isteyen kadın söylemi.

aldatan sevgiliyi aldatmak

sana taş atana seninde taş atma durumu..

3 kelimeyle türkiye

Rüşvet
Terör
Eyyyy amerika

Kısaca rte.

19 haziran 2016 lgbti onur yürüyüşü

Saygı gösterilmesi gereken yürüyüş.

Bırakın lan yürüsünler. Sen evinde otur televizyon izle. Her gün sen dışarı bir şeyler bağırmak için çıkıyorsun. Bırak bir günlük onlar çıksın.

17 haziran 2016 ispanya türkiye maçı

Gonulldrin şampiyonu yine Türkiye olacağı maç.

kendini yakışıklı zanneden barzo

Bunlardam türkiyede cokca vardır. Özellikle renkli fosforlu adidas giymeyi tercih ederler.

atalay filiz

Bir seri katilden çok muhabbet kuşuna benzemektedir.

kıyametin ayak seslerini duyuyorum

Winter is coming gibi kiyamet is comig demeye çalışmıştır.

bisiklet vs motosiklet

Elektrikli bisikletin alacağı versus. Boyle güzel bir icat olamaz.

çatışmanın arasında kalmak

Bazen 2 kişinin arasında da kalırsınız. Yumruğu siz yiyebilirsiniz.

game of thrones izleyen insanlar

epik-fantastik tür dizilerden hoşlanırlar. bunun dışında yaş, kişilik, cinsiyet, ideoloji, entelektüel seviye vs bağlamında, birbirinden farklı milyonlarca insanı oluşturur game of thrones izleyicileri.

her ölüm erken ölümdür

ne zaman duysam attila ilhan'ın an gelir şiirindeki "her ölen pişman ölür" dizesini aklıma getiren söz.

somewhere only we know

sözleri ve müziğiyle yazılmış en güzel şarkılardan biridir, hüzün verir.

cübbeli ahmet hoca

çok sinirlendirmememiz gereken hoca hazretleri. tepesi atarsa teravi namazını 34 rekat yapacakmış.

mehmet demirkol

türkiye'de futboldan anlayan bir kaç adamdan biri.

makyaj yapmayan kız

rimel sürüp kirpiklerini belirgenleştirmeyen, allığı elmacık kemiklerinin altına sürüp yüzüne renk getirmiyen, dudaklarına sürdüğü ruj ile gülüşünü vurgulamıyan ve çook şey kaybeden kadındır.

açıkçası bana sanki bakımsızmış gibi geliyor makyaj yapmayan kadın. kendini daha da güzelleştirebilmek ve daha güzel hissetmek varken, neden yapmazsın ki? bir rimel ve allık sürmen kaç dakikanı alabilir? maddi açıdan düşünecek olursak o zaman aynı tshrtü her gün giymekte de sakınca yok yıpranana kadar giyelim. madem amaç tasarruf etmek. makyaj bir kadının kendini şımartabileceği ufak ve basit şeylerden sadece biri, çok da zor olmasa gerek.

patates

niğde ve nevşehir'de bu yıl üreticileri kara kara düşündüren sebze. geçtiğimiz yıl çiftçiler kilosunu 2 tl nin üzerinde sattıkları halde bu yıl 30 kuruş civarında seyretmektedir. fiyatının düşmesi rekoltenin fazla olmasından ziyade ihracatta yaşanan daralmayla ilgilidir. tüm komşularla-özellikle ortadoğu ülkelerine ihraç olunur- ilişkilerimiz kötü olunca böyle ortada kalıyoruz işte. işin en ilginç tarafı bahsi geçen patates üreticileri malum şahsı taparcasına desteklemektedir.

deporte

aynı zamanda bir saat markası.

http://deportewatches.com/