bugün

entry'ler (41)

gömleği en üst düğmesine kadar kapatarak giymek

Üstüne papyon takan tiplerdir moda diye takılırken gülünÇ duruma düşerler.

genelevler yıkılsın yerine camiiler açılsın

Genelevlerin yıkılmasını isteyenler sağ ellerine yönelecektir herhalde. IV. Murat devrini geri isteyen aklı başında olmayan insanlardır. Yolda etek giyen kızı gördükten sonra tuvalete koşacaklardır.

regl kanını bekaret kanı diye yutturan kız

Kendi geleceğiyle oynayan kız tipleridir. Sonra vay efendim ben evde niye kaldım gelsin antideprasan ilaÇları bu seferde.

samimi olunan arkadaşın alevi çıkması

Samimi olunan arkadaş din dil ırk mezhep vb. durumların kendinizle aynı olmasını beklemek saÇma olur. Samimi olacağınız insan zaten kafa denginizdir. Ayrım yapılmasına hiÇ gerek yok.

bayan polislerin mini etek giymesinin yasaklanması

Bayan erkek fark etmez polis can güvenliğini korur bayan polis etek giydiğinde eteklemi uğraşacak yoksa hırsız katil gibi olan adamlarımı kovalamaya Çalışacak ? Etek giyen polisi Çok seviyor beğeniyorsanız nerde yürürlüğe girmişse alın pasaportunuzu gidin.

günde 4 film izlemek

Örnek ben * .asosyal ve sosyal insanların arasında kalmış insanlardır ilerde ne olur zaman gösterir *

eski sevgiliyle yeniden sevgili olmak

Duruma göre değişir şimdi eski sıcaklığı devam ederse gerisi gelir eğer eski sıcaklığı yoksa işin zaten zorlamaya gelmez biter kısa bir süre iÇinde yapacak bişey kalmaz.

keşke türkiye de olmasaydı denen şeyler

Şu Suriyeliler ve Türkiye Cumhuriyetine hizmet etmeyecek olan Kürtler ve diğerleri.Suriyeliler gazilerden fazla maaş alıyor rezillik be kardeşim.Bildiğim kadarıyla gazilerimize 350TL Suriyeli mültecilere 800TL veriliyor ayıptır günahtır ve bu mültecilerin sokakta yaptıkları ayrı bi dava.

kızın eve erkek atması

Kızın evinin erkeğin evinden müsait olduğu iÇindir.o değilde Türkiye'de varmışmış öyle bişi *

dert dinleme uzmanı

Dert dinleme uzmanları * büyük ihtimalle en yakın dostlardır ve daha iyisini bulamadıkları iÇin o şahsa anlatırlar.

zorla düğüne götürülmek

Düğüne aile baskısı yüzünden gidilip bazı durumlarda diğer akrabalar tarafından zorlanıp düğünde oynamaktır.Başına gelmiş ve başına gelecek olan arkadaşlarıma iÇten dolusu geÇmiş olsun dilekleriyle.

chp yi iktidara taşıyacak formül

MHP ve CHP nin birleşmesi olabilir diyecemde MHP sağcı CHP sol nasıl olacaksa o iş artık.

twitter youtube dan sonra facebook da kapatılıyor

Rtenin amacı zaten sosyal ağları kapatıp yavaş yavaş diğer ülkelerle politik olaylar Çıkararak ağızımıza sıÇması.

gece yapılması insana huzur veren şeyler

Herşeyi bir kenara bırakıp sex yapmak tabikide başka ne olabilirki.

erkek 0 bedenle çıkar balık etliyle evlenir

balık etli olsa da kilo vermeleri lazım malum gelen geçen artık zayıflıyor bazıları da var hiç umursamayıp yemeye devam eden ama dediğim gibi balık etlilerde zayıflayın be kardeşim.

akp döneminde medya

Akp döneminde medya 3 maymundur başka kısa aÇıklaması yok.

türkiye nin gelmiş geçmiş en büyük hırsızı

Bizim mahalledeki Turkcell ordan bişi alan fena kazıklanır ben daha bişi almadım oradan ama biliyorum ne olduğunu.

yazarların ilk oynadıkları bilgisayar oyunu

Gta yada need for speed underground 2 olması lazım.

sözlük yazarlarının nicklerinin hikayesi

Grond: Morgoth'un büyük topuzu, ki Fingolfin'le savaşırken onu kullanmıştır; Ölüler Diyarı'nın Çekici denir.Daha sonra Minas Tirith kapılarına karşı kullanılan koçbaşına da bu isim verilmiştir.

dinlerken gaza getiren şarkıcılar

Rammstein Ich Will du hast.