bugün

denenmiş ve onaylanmıştır özlenen sadece anılardır . eski sıcaklığı bulamıyorsunuz ve kısa süre içinde tekrar bitiyor ilişkiniz .
Tukurdugunu yalamaktir. Sonucta ayni hatayi iki kere yapmak aptalliktir.
neden olmadığını anlamak için müthiş bir fırsattır, son kalan aşk zerreleri de gider ve kafanız tertemiz olur. tavsiye ederim.
biri köle biri sahibe dönüştüğünden hüsranla sonuçlanır. o değil de sahibe güzel kız ismi olurmuş lan.
(bkz: ex ten next olmaz)
aşk diye bir şey var. o da eski yeni bugün yarın dün mantık dinler bir şey değildir. kişi "hata" eder. hatasız da kul olmaz. orhan gencebay kadar akil insanlarız işte. hatamızı bir de matah sanar ve devam ederiz. elbette hüsran olur. kaybedilen yıllar, aylar, sinirler, güven, mutluluk, zaman... lakin, tekrar şansınız olsa gene tüm hataları tekrarlarsınız.

yanlış filmler izleyip yanlış düşüncelerle büyütüldük.

tanım: sıklıkla başa gelen olaydır. tutun kendinizi. ya da tutmayın, hayat sizi ne de olsa mutlu sona götürür. ally mcbeal izleyenler bilir. gençliğimiz o diziyle geçti. "geçtiğim onca yol, yapılan tüm hatalar, tüm beklemeler hayatın beni sana hazırlamasıymış meğer" demişti adamın biri ally'ye. dizi de o sıralar bitti. sizin dizinizin sonu da öyledir. hataların tadını çıkarın. bir gün aslolan karşınıza çıkar.
bir de eski sevgiliyle yeniden sevgili olup ayrıldıktan sonra yeniden sevgili olmak var ki tamamen hormonal.
Eski sicakligi bulabildigim iliskidir. 1,5 yil kesintisiz 6 ay ara dan sonra 3 aydir da cok da guzel devam ediyor , arada bir o daldan o dala atladigim o 6 ayi ozlemiyor degilim. Ancak taraflarca anlasma anlasilma katsayisi cok artiyor iliskinin kalitesi artiyor.
karşılıklı alışveriş olduysa " özledim lan olsada bişeyler yapsak " modunda yeniden devam eder. Tamamen cinseldir lan! Kendi sevgilimden biliyorum onca km uzaktan geliyor...
boşuna uğraşmaktır. Hiç bir şey eskisi gibi olmayacaktır.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.