bugün

entry'ler (25)

evet yerine r4bia yazıyoruz kampanyası

çok zekice öğütler (!). milletin zekasını da, kendi zekanızı da aşağılamayı bırakın artık.

insani ukala yapan şeyler

Muhattap olmamak; ben kişiliğim gereği sıcak bir insan değilim, ilk kez girdiğim ortamlarda ya da gerçekten samimi arkadaşlarımın olmadığı ortamlarda soğuğumdur ben; insanlar da ukala, kendini beğenmiş sanıyor beni. Aslında alakası yok ama ne yapayım böylemin ben de...

eskişehir

Küçücük ki burası; bir kaç gün, sıkarsan 1 hafta falan kalınabilir belki.

türkçe şarkılarda geçen mükemmel sorular

Aşk herşeyi affeder mi? sorunsalı...

neden ankara

Çünkü tercih sıralamalarımı çok bilinçsiz yaptım. Dile kolay 4 sene geçirdim ben bu şehirde.

istanbul boğazında değil ankara ayazında sevmek

istanbul Boğazı'nda da, Ankara ayazında da, Antalya sıcağında da, Bodrum esintisinde de sevdim de nooldu?

gitti gider

Ne güzel şarkısın ki sen...

seni seviyorum çünkü

...seni rahat rahat sevebilmem için beni bırakıp gittin

orospu karı gibi kahkaha atan erkekler

bizim ofiste var bir tane, adamın olmadığı günler seviniyorum. bütün gün çekilmiyor, zaten o kahkahaya katlanabilecek olsam gider orada çalışırdım kardeşim.

kendine iyi bak iyi davran tamam mı

-kendine iyi bak iyi davran tamam mı?
-sana ne be bu saatten sonra? hor göreceğim kendimi, işkence edeceğim kendime, sana ne ki!

en berbat türk dizisi

katlanamadığım çok dizi vardır da "zerda" (bir zamanlar atv'deydi) benim için sanırım hep 1 numara olarak kalacak (Allah'ım zerda-2 gelirmiş, ıyyyy)

stresliyken yapılanlar

tırnak yemek (bknz. fenevbahçe yedek kulubesi)

acun dan sonra okan ın da sözlük aşığı olması

gittikçe medyatik mi oluyoruz nedir? bu popülariteyi kaldırabilecek miyiz peki?

21 kasım 2009 beşiktaş fenerbahçe maçı

fenerbahçe'yi finktik diyorlar ama ben bilmem.

eski sevgilinin telefon numarası

bazen unuttuğumu sanıp çok sevindiğim olur ama bir iki saniye sonra yine aklımdadır, hep aklımdadır

dünya kupasında kimi destekleyeceğiz aq

yazın iç sıkıntısı ile kendimize sorup, zorla bir takım belirleyip ancak doğru dürüst tat alamayacağımız maçların öncesinde dillere pelesenk olacak sorudur (ben ispanyayı destekleyeceğim, nasıl olsa o garanti)

kokoreç

Mudanya'da denize karşı yenilecek yiyecek; "ne alaka bağırsak ve deniz manzarası, balık mı bu?" demeyin deneyin.

how i met your mother

Anne Robin olmazsa başka kimseyi yakıştıramadığım diziydi, bu saatten sonra anne Robbin olsa da olmaz zaten; bence finalde çocukları Ted'in kendi imkanlarıyla doğurduğu gerçeği açıklansa...

sivasspor

son antremanlardan birinde topu kaptıran oyuncusunun topu geri almak için koşmamasına kızan, köpüren, deli olan, bağıran, çağıran ve en son ilgili futbolcuyu antremandan kovan; geçen senelerde başarısının sırları konusunda bol bol konuşan ama bu sene maalesef başarısızlığın sırları konusunda bizi aydınlatmayan teknik adama sahip takım. Hayır başarısızlığın sırlarından bahsetse de biz de beşiktaş olarak bir takım dersler çıkaralım.
Yanlış anlaşılmasın ligdeki ilk takımım beşiktaş, ikinci takımım sivasspor
Geçen sene ikisi de beni sevindirirken, bu sene ikisi de umrumda değil, iplemiyorum.

kendine iyi bak iyi davran tamam mı

-kendine iyi bak iyi davran tamam mı?
-sana ne be bu saatten sonra? hor göreceğim kendimi, işkence edeceğim kendime, sana ne ki!