bugün

entry'ler (15)

sevdanın son vuruşu

her 'seviyorum çokkk' diyerek ağlamada son olduğu sanılan durumdur.
hayır efendim son falan değildir, bu aşkın sonu gelmeyecek bu lanet acı bitmeyecektir..

ergen kızların güzin ablaya sorduğu tarihi sorular

okurken kahkahalarla güldüğümüz, ardından durup düşününce bu cehalet haline üzüldüğümüz yazılardır.

izmirli kızların bir farkının olmaması

izmirde doğmakla bitmiyor iş, izmirli olmakta, izmiri yaşamakta olay. yürüyüşündeki asalet, gülüşündeki eda, oturup kalkışındaki endam olay. öyle gördük izmirimizden, bunu söyleyen kişi gerçek bir izmirli kızla tanışmamış olsa gerek.. her birimiz deniz, denizimiz biz =) *

chuck

Cnbc'nin hareketli,eğlenceli dizilerindendir.dizinin ana karakteri olan Chuck,Zachary Levi'in tarafından canlandırılmaktadır .

hard rock cafe

cafe diyerek geçemeyeceğiniz, kendine ait bir dünyası olan mekan.

dövme yaptıran kızlara kimse güven duymaz

topluda oluşmuş yanlış, saptırılmış bir düşüncedir.

seni seviyorum diyene verilen saçma cevaplar

- seni seviyorum
* 100 kere söyledin.tamam anladık.
- hönk.

ilk adımı kadınlardan bekleyen erkek

kendine çok güvenen erkek olabileceği gibi , karşılık bulamamaktan korkan erkek tipide olabilir.

kapşonlu polarla uyumak

bir yaz akşamı sahilde, içip sabah edilirken karşılaşılan durum. Böyle bir gecede aşkta bulabilir sizi. kapşonlu bir polarla öpüşmek ayrı bir duygudur.

sümüğün akmaması gereken durumlar

karşı masadaki yakışıklıyla bakışırken-ki o anda burnunuzu silmek istemezsiniz.-

makyajınızı yeni bitirmişken.-ki eğer burnunuzu silerseniz peçetedeki fondotenden makyajınızın berbat olduğunuzu anlamanız basittir.-

deli gibi çalıştığınız sınavda- ki zaman kısıtlıdır, herkes streslidir ( içinize çekerken çıkacak ses kavgaya bile neden olabilir.),sınav kağıdında sümükten desenler çizmek hoş değildir.

sevgilinizin omzunda uyurken (buna birde ağzınızın açık olması durumunun eklendiğini düşünmeyin bile)

eski sevgiliyi rüyada görmek

özlediiimm diyerek kahrolununan, tüm günü leyla modunda geçirmenize neden olan durumdur. Fakat akşamına geçecektir. Ne zaman bir yakışıklıyla yakınlaşmaya başlasanız ,rüyanın bir yerinden fırlayıverir.Bazen suçluluk duygusu uyandırır ama bu sizin elinizde olan bir durum değildir.

kızım

Her programımdan sonra Babamın yüzündeki kocaman gülümsemeyle ve birazda kabararak söylediği söz. işte benim kızıııımm ( ardından sıcacık bir sarılma )..

Ferhat Göçer'in şarkısı ,şarkı sözlerini kızı olmayan birinin yazdığını radyoda bir programda dinlemiştim.Hani birde olsa adam neler yazacak..

beynimi cikarttim simdi savasabiliriz

Resmi bir küçümseme durumu. Beyinsiz demenin ayrı bir yolu. Zamanla yayılarak klişeleşmeye başladı,kullanmasanız iyi edersiniz.

çayın insanı serinlettiği yalanı

Çay serinletmez aksine hararet yapar.Zaten kendisi yaz-kış ılık olarak tükettiğim bir içecektir. Yaz akşamları viskiyi çay barnadağında tüketerek çay görünümü verildiğide görülmüştür.

menüdeki en pahalı yemeği sipariş eden kız arkadaş

karşısındaki erkekten intikam alma duygusuyla yanıp tutuşan- yada direkt tüm erkeklere düşman olan biri de olması mümkün- kız tipidir. Hele birde havalı olsun diyerek onu şık bir yere götürdüyseniz yandınız. Ondan uzak durmalısınız demeye gerek yok ,zaten ödediğiniz hesap öyle bir içinize oturacak ki bunu kendiliğinizden yapacaksınız.