bugün

entry'ler (57)

robin van persie

sakatlanan herkesi kendine benzetiyo adam galatasaray falan mı gönderdi bu amk adamını bize komplo mu kurdu naptı uygar mert' ı alın yanından yazık çocuk 20' li yaşlarında rvp gibi olucak.

önce hırsızlık yapıp sonra yol yapmak

yanlış bilgi önce yol yapıp göz boyuyor ki yaptığı hırsızlıklar sineye çekilsin.

jesusun bacanaği

jesusun sülalesi bu sözlükte mi kardeşim bu ne.

salı günü erken kalkma sebepleri

sevgili üniversitemizde finallerin başlamış olmasıdır.

şu an yazarların okuduğu kitap

böyle buyurdu zerdüşt- friedrich nietzsche.

abd ye kafa tutan dünya lideri

kim jong-un başka kim olacak bizim rte sadece laf ebeliği yapıyor, içeride neler oluyor neler dönüyor hiç kimse bilmiyor.

sözlük yazarlarının ilginç alışkanlıkları

Sınava girdigim her sıraya fenerbahçe marşı yaşarım motivasyon olsun diye.

atatürk ü kullanarak prim yapmak

chp 'nin sözde devlet adamlarının yaptığı eylemdir, şu aralar rte' de bu akıma dahil oldu.

mesai bitiyor

ikinci öğretim öğrencileri için mesai yeni başlıyor.

günün keko sözü

gidene yol yakışır fazla durma asfalt yapışır.

evli kadınların sözlükte yazma amacı

düşünce özgürlüğü olabilir. bazı kadınlar için farklı hazları deneme isteğidir.

kızların arabalı erkekleri tercih etmesi

istedikleri yere istedikleri zaman gidebilecekleri için. ayrıca gecenin istedikleri gibi gidebilmesi için.

türkiye nin en milliyetçi şehri

osmaniye olduğunu düşünüyorum .

sigara içen kız

özellikle sexten sonra içiyorsa benim yaşadığım hazzı yaşıyordur. ben öyle bana ayak uydurabilen kızları çok severim

esrar kokulu öğrenci evlerinde analdan alan kızlar

ne kadar esrar kafası olsada hak yolu varken bok yoluna gitmeye gerek yok. Analdan zevk alan kızlara küçük bi tavsiye normal sexten emin olun daha çok zevk alacaksınız. hem siz hem partneriniz.

pipinin soğuktan içeri kaçması

önemli olan içeri kaçan yılanı geri çıkartabilmektir. zaten herkeste olan birşeydir soğukta içeri kaçması.

17 cm penis vs 22 cm penis

17-22degil gençler bu işler 2dk boşalan 22cm penisin amk gelin hazmı yarım saate çıkaralım.

olsaydı güzel olurdu dediğiniz şeyler

onun olduğu bir mutlu bir hayat.

bahoz erdal

terörist elebaşı bir haindir. Yakalayana veya yerini ihbar eden 4 trilyon civarında bir ödül verileceği aldığım bilgiler arasında.

israil başkentinin kudüs oluşu

bu israil ve abd başkanı Trump sabah kahvaltı da bir porsiyon yürek yiyo galiba.