bugün

ayağımız yerden kesilsin yeter mentalitesiyle yapılmış bir harekettir. zaten amaç da erkekleri kullanmak değil midir kezbanlar! yedirsin içirsin gezdirsin akşam da evin arka sokağına bıraksın. hep göster ama elletme felsefesi. ne ala dünya amk.
arabalı erkeklerin de arabalı kızları tercih etmesiyle düzelebilecek durumdur.
Haksızda değillerdir hangi dişi canlı toplu taşıma aracı magandaları ile akşamını bertaraf etmek isterki.
herkes arabalı erkekleri tercih eder. Yakın arkadaşlar, akrabalar, iş arkadaşları. Neden kızlar tercih edince yadırganıyor anlamıyorum.
işte böyle kızlrın ta amına koyim ben. ortamlarda önemli olan iç güzelliği dersin kim bilecek.
Benim arabam var. Yani benim sevgili olduğum erkek arabam için mi benimle birlikte?

Saçmalık.
kendine guveni olmayip, kendisi icin hicbir sey yapamamis, hayatindaki erkege gore hareket eden, o erkekle ovunen kizlarin arabali erkekleri tercih etmesi olarak degismeli bu baslik. peki ya arabali kizlarin hicbir erkegi tercih etmemesine ne demeli? * ehhehe.
Bastı mı gaza gider mi peki genç ondan haber ver bize.
Araba Reklamlarinda bile işlenen durumdur.

Arabayi alirsan kızı da yanında veriyorlarmis gibi oluyor.
Ayaklarını yerden kesen erkekleri seviyordur veyahut parayı. iki türlü de bir b*ka şifa olmaz, evet.
istedikleri yere istedikleri zaman gidebilecekleri için. ayrıca gecenin istedikleri gibi gidebilmesi için.
Yani nasıl sen kadının götü, memesi yoksa bakmıyorsan onlar da sana bi bokun yokken bakmazlar.

Ha erkek vardır arabası yoktur, kişiliği on numaradır. O zaman sikerler arabasını yani. Tabii araba için bir adamın maskotu olan kadın, kadın değildir.
hiç öyle bir tercihim olmadı hatta bu konular tercih meselesi bile olamaz. baba evinde gayet güzel bir hayatın olunca kralı gelse adamlığına bakarsın... heyt be .
yaşadığı ülkeye göre değişkenlik gösterecek mesele.

şimdi evrim sürecinde dişi her zaman kendini en iyi kaynağa ulaştıracak erkeği seçmeye eğilimlidir. bunun sebebi dişinin özellkle doğum ve yavrunun bakımı sırasında bir süre pasif konumda kalacağını bilmesi, bu sebeple de o en azından o sürede kendi bakımını üstlenecek erkeği seçmesi gerektiğine dair genetik içgüdüsüdür.

gelelim bizim topluma. bir kızın sürekli baskı altında tutulmasını düşünün. arabasız şekilde gezerken toplum taşımada ya da dışarıda aman biri görecek korkusu her daim en özgür yaşayanında en konservatif yaşayanını etkiler. bu toplumsal bir gerçektir. araba bu oranı en aza indiren bir unsurdur. görünmeyi azaltır, kendi yaşamadığı konforu yaşatabilen bir unsurdur ya da standartı yüksekse yani zaten varlıklı bir ailden geliyorsa bunu devam ettirebilir.

olay bu yani. ha, sen zaten tipsizsen araba da bir yere kadar.
yanlış önerme.

arabam var, yalnızım.
konu kilit.
Araba tek başına bir etkense sıkıntılı durum. Ama hani şu vardır iyi anlasiyorsunuz hoslandin sohbet iyi arkadaşlarınla uyumu iyi bir de arabası var şeklinde düşünülebilir. Sonuç olarak yine başta bir hoslanman lazım ki arabasına oturmak isteyesin.
bu yorumu yapan insanların özgüven eksikligi vardır, senin yolda insanlarla ne işin var o ona bakmış bu şuna bakmış cidden sorunlarınız var.
Bakayım, ben tercih etmiyomuşum.
kaç para ulen bi toros.