bugün

entry'ler (15)

yaşamanın saçmalıkları

insanlar tek bir amaç için yaşıyorlar oda para. hayatları boyunca emeklilikten sonra rahat etmek istiyorlar fakat yaşlanın onlar için dünyanın anlamı bitiş oluyor.

doğum günü pastasına yazılacak yazılar

doğum günü pastasına üflerken tükürenler sayıca çoktur.

espri yeteneği olmayan insan

evet o insanlar espiri yaparlar sırf kendileri gülerler kimse gülmediği zamanda küserler.

8 mart dünya emekçi kadınlar günü

kadınlar çok emekçi insanlardır her türlü zor işleri onlar yapmaktadır. annemizin ve karılarımızın değerini iyi bilmeliyiz.

mini etek giyen sevgilisini döven erkek

gerçekten seven bir erkekse kıza bilir çünkü kıskanır.

fenerbahçe

çok iyi bir takımdır Fenerbahçe ben Galatasaraylı olmama rağmen severim Fenerbahçeyi.

alkol var mi gencler

ben bir arkadaşımla konser önünde içmiştik ve oradaki görevlilerde görmüştü içtiğimizi ve telsizin ucun üfledik alkol miktarını ölçtürmek için.

karli daglar

kesinlikle bu müzik aslında çok anlamlı sözleri içinde barındıran bir şarkıdır.

yaran olaylar

o kızlarda daha çok oluyor. kısık bir sesle söyleyerek insanları sinir eden tipler.

kahvehanelerde sürekli çengel bulmaca çözen tipler

bu tarz insanlar ülkemizde çok sayıda bulunmakta. kahvehanede en köşede oturup sürekli çözerler o işin profesyoneli olmuşlardır artık.

9 mart 2011 ankara kar yağışı

kesinlikle bu gün Ankara da okullar tatildi ve konu daireleri, üniversitelerde tatildi. hatta Antalya da bile kar vardı. çok mutluyum.

denemeden 180 alıp hacettepeyi düşünmek

ben deneme sınavından 180 aldım ve Ankara üniversitesi hukuk fakültesini istiyorum.

çirkin kızı koluna takıp evleneceğim bununla demek

ben çıktığın bir kızı önce çok beğenirim sonra git gide o kız benim gözümde çirkinleşir ve yine böyle bir anımda yanıma gelir ve koluma girer ben ona bir şey söyleyemediğim için sinir olarak giderim.

evlenmeden olmaz zihniyetli bakire yobaz gericiler

ben bu konuda sana katılmıyorum sevgili dostum çünki sen çağdaşlık anlamını farklı ve yanlış bir şekilde yorumluyorsun çağdaşlık demek senin yazdığın bakirelik kavramına bağlı değildir. üstüne üstük bu haysiyetsizliktir geri kalmışlıktır. ve bizim denimize öfr ve adetlerimize aykırı bir davranıştır böyle düşünmek bir tür Türkiye'yi yıkma projesidir ve hayinliktir sakın bu söylediklerimi hakaret olarak almayın benim yapmak istediğim Türk vatandaşını ve Türk gencini aydınlatmaktır...

yürüyen merdivenin erdoğan dan intikamı

onu anca sayın kılıçtar oylu yapar.ben ak partiyi sevdiğimden veya onun taraftarı olduğum için yazmıyorum, fakat sayın başbakanımıza böyle iğrenç, hitaplardan da hiç hoşlanmıyorum bir ülkenin başbakanına böyle hitap etmek bir Türk vatandaşına hiç yakışmıyor...