entry'ler (15)

az kullanılmış reklam yazarı stajyeri

kendisini az kullanılmış olarak ifade eden reklam yazarı. Gazetede ilgimi çekenler arasındaydı vede kısa sürede sosyal medayaya konu olmuş olan ilan, arkadaşa mesleki hayatında başarılar diliyorum.

haftada üç yüz entry giren sekizinci nesil yazar

8. nesil olmama rağmen katıldığım önermedir. bazıları harbiden entry girmek olsun diye entry girmekte. ne yazıkki 8. nesil olmaktan utanıyorum.

yavuzkerem1907

yazılarını beğendiğim, hoş sohbetli iyide gitar çalan bir üstad selam ederim kendisine.

sevgilisiz bir hayat

yalnızlık bir ilaçmıdır yoksa hastalığın ta kendisimidir? sorusunu akla getiren başlık.

şirk koşmak

allah ile niteliklerini bir tutmaktır. cehennemliktir yapılmamalıdır.

duman

grup gibi gruptur. türkiyeden çıkan ve çıkabilecek en iyi alternatif rock grubudur.

avenged sevenfold

on numara bir gruptur hepsi ayrı ayrı bir müzik hocasıdır.
(bkz: seize the day)

kim olduğunu sorgulayan insan

bir çok şeyi aşmış insandır. bir şeylerin farkına varmasıyla birlikte kendi varlığınıda sorgular bir yere çıkamaz çıkabilirde. sonuç olarak iyi insandır.

kendi kendinin tanrısı olan insan

olmayan insandır lakin her canlının bir yaratıcısı vardır ki insan hiç bir şey yaratamaz.

kahkaha atarken gözünden yaş gelen insan

pekde hoş durmayan insandır lakin normali tebessümdür sünnettir efenim.

insanın en büyük düşmanı

insanın en büyük düşmanı yine insandır. ne kötülük görmüşse insan yine insandan görmüştür.

testislerin soğuk olması

olması gerekendir. testislerin sıcak olması durumunda spermlere büyük zarar verir vede üreme gerçekleşmeyebilir.

ev arkadaşını 31 çekerken yakalamak

iğrenç bir durumdur. bir kere başıma geldi sonra dayanamadım bende çektim.

sigara tiryakilerinin dal sigaraya yönelmesi

hemen hemen imkansız bir durumdur. paketler bile yetmezken dala yönelmek imkansız.

bazı 8 nesil yazarlarının tanım yapmayı bilmemesi

çok doğru bir önermedir allahtanki ben öyle değilim.