bugün

entry'ler (5)

internette yapacak bir şeyin olmaması

Anlam veremediğim eylemdir .

Hadi facebook twitter vs. geçtim oyun oynamayı severim diyosan aç oyun oyna (fifa 11 , gta 4 vb.) , tek başına sarmıyomu aç wow, cs, knight hatta çok sıkıldıysan silkroad oyna . Diyosanki ben oyun sevmem gir soundcloud'a 3-5 şarkı dinle olmadı virtual dj gibi programlarla mix yap, yapmaya çalış . Odamı olmadı gir google'a how i met your mother , melcom in the middle vb. diziler var izle zaman geçir , diyosanki altyazı sevmem o zaman çakma türk dizileriyle idare et , hiç olmadı aç 2 film izle .

Ben bunlarla uğraşmam diyosan zaten internet senin için bitmiştir. Tek çözüm ara arkadaşını çık sokağa gez toz eğlen .

dağhan külegeç in ağzı

Şaftı kaymış dedirten ve her izlediğimde gülmeme neden olan yüz şekli.

atari tabancası

Annemin "Televizyon bozulur yapma etme!" şeklinde engellediği , benim ise aksine gizlice oynadığım alet.

derste su içilmesine izin vermeyen hoca

Çok sıcak bir memleket olan Fethiye'de yaşadığımız için yapılamayan eylemdir. Havanın 40-45 derece olduğu bir yerde susuz yaşamak ölümken , 45 dakika derste susuz kalmak beterdir. Yapmayın etmeyin !

türk olmak

Bir berberin müşterisini rahatlatmak için boynunu saga sola çevirerek kırdığı bir ülkenin vatandaşı olmak.