bugün

doğrudur efendim. özellikle benim gibi internet bilgisi sınırlı olan kimseler için daha da belirgindir bu. bilgisayar açılır haber sitelerine girilir öncelikle sonra facebook twitter falan filan derken onlarda bitince ekrana salak salak bakılır. sözlüğe girilir zaman geçirmek için . ancak o gün maç varsa yada gündemde siyasi bir karar varsa sözlüğünde pek bir anlamı kalmaz. şarkı dinlenir fotoğraflara bakılır sonra yine yapcak bişi kalmaz. yanınızda bir arkadaşınız varsa kesinlikle şu diyalog geçer aranızda.

-aq internette de yapcak bi bok yok be.
aynen hacı bende sıkıldım a.q
-biz internet olmadan ne yaprak yiyoduk be
ne bilem olum ya

bu diyalogtan sonra yine pc ye dönülür bi sigara yakılır ve sigara da hiç zevk vermez. farkedersiniz ki sonra üstüste yaktığınız 3 sigaradır bu. o da tam bitmeden söndürülür. bu böyle gider. burdan çıkacak sonuç ise basittir. asosyal bir varlık olmuşsunuzdur. internetsiz de yapamazsınız internetlede yapamazsınız...
interneti doğru kullanamayan türk gencinin * sorunudur.

http://scholar.google.com.tr/

aç bölümünle ilgili iki şey oku.
facebook manyaklığıyla beraber çok insana sıkıntıdır, derhal facebook profili dondurulmalıdır.
normal hayatta yapılacak o kadar çok şey var ki, internet nasıl sıkmasın adamı.

vizeler, finaller, sonra bak döner yiyebilirsin acıktığında, sonra eve gidip yatabilirsin, uyandığında okula gidebilirsin, batak oynarsın filan, sonra acıktın mı? döner var 2 lira daha iyi yiyecek mi var?

sonra eve gelirsin pes11 çıkmış onu oynarsın gece olur uyuyamazsın, hadi uyudun diyelim farklılık olsun, sabah yine okula gidersin uyanınca anladın mı, sonra işte acıkırsın döner yersin..

döner..

dön..

dö..

d..

işte düşünün internette ne olsun abicim. yetinmeyi bilin azcık.

aa.
internetten eski sevgilinin huzurunu kaçırmakla sonuçlanan eylem. oğlum yapacak işim olsa, senle uğraşır mıyım? ya bi siktir git...
bütün yapılacak iyi şeyleri ihtiva eden siteleri, birileri mahkeme kararıyla kapattırdığından olsa gerek.
Anlam veremediğim eylemdir .

Hadi facebook twitter vs. geçtim oyun oynamayı severim diyosan aç oyun oyna (fifa 11 , gta 4 vb.) , tek başına sarmıyomu aç wow, cs, knight hatta çok sıkıldıysan silkroad oyna . Diyosanki ben oyun sevmem gir soundcloud'a 3-5 şarkı dinle olmadı virtual dj gibi programlarla mix yap, yapmaya çalış . Odamı olmadı gir google'a how i met your mother , melcom in the middle vb. diziler var izle zaman geçir , diyosanki altyazı sevmem o zaman çakma türk dizileriyle idare et , hiç olmadı aç 2 film izle .

Ben bunlarla uğraşmam diyosan zaten internet senin için bitmiştir. Tek çözüm ara arkadaşını çık sokağa gez toz eğlen .