entry'ler (23)

sözlük kızlarının vücut ölçüleri

100 beden var mı 100 :D

fuckbuddy arayan kız

temiz yüreklidir , dürüsttür haklıdır .s.s

bekaret niçin önemli

bence de önemsiz beyler çünkü bakire oldu hadi evlendik sonra beni aldatsa aldatamaz mı ? ruhta olmayacak insan sevecek aldatmayacak güven olacak eğer güven yoksa olmaz çok saçma hala tartışılıyor bu kadar dar bakmayın beyler

cumhurbaşkanının bile oy istediği ülke

başbakanın matematikteki 0'la eş değer olması.

güzel ve zeki kızların hep yalnız olması

zeki kızlar sevilir biraz güzel diye aptal kızlara tahammül etmekten bin kat iyidir :D

savtegin

Muhabbeti çok sarar , ben kefilim buluştuktan sonra ayrılmaya üzüldüğüm nadir insanlardan biri muhabbetine doyum olmaz.

doktorun şikayetten hiç etkilenmemesi

Bir Sağlık'çı olarak hiç tasvip etmiyorum anında gerekli tetkikleri uygulamalıdır.

harika bir noktaya parmak basmak

Argoya çok rahatlıkla çekilebilecek bir kelime.

linux un kaynak kodlarının çalınması

Her ne kadar inkar edilse de özgürlüktür linux rahatlıktır.

gavurca müzik dinleyenlerin genelde kız olması

Ben bunu kaliteye bağlıyorum ses kalitesine müzisyen kalitesine enstrüman seçimine bağlıyorum yabancı müziklerin daha çok insana hitap etmesinin sebebi budur genelde kulağa hoş gelir.

beni akrep burcu erkeklerine emanet edin

Yengeç erkeğinin pamucu dama atılmamalıdır hakkını verirler.

kafa dağıtma yöntemleri

Benim için fitness'tir kişiden kişiye değişir genellikle spor rahatlatır insanı ağırlık kaldırmak yatıştırır olmadı açarım bi müzik keyfime bakarım.

düşük zekalı kıza sırf güzel olduğu için katlanmak

Verecekse neden olmasın güzellik önemlidir katlanılmalı.

nihat hatipoğlu

Kanal değiştirdiğimde kendimi günah işlemiş kadar kötü hissetmeme sebep olan adam muazzam bir anlatım biçimi vardır etkilendiğim söylenebilir.

bir sinekle oturup efendi gibi konuşmak

arkadaşım bellonanın bekçi köpeğiyle konuşup tüm sorunları çözmüştü inanıyorum köpek bile söz dinliyorsa sivrisinekler rahat bırakır umarım geceleri deneyeceğim.

sevgili bulamama sebepleri

Neymiş tipsiz olmakmış doğarken katalog vermediler ya , boşverin geç olsun güç olmasın.

bazı ortamlarda değişen kişiler

Her 10 kişiden 5'inde rastlanılan bir durumdur başıma gelmişliği var.

isminden yakışıklı olduğu anlaşılan erkek isimleri

Kürşad mesela çok tatlı oluyorlar kendi ismim diye söylemiyorum.

kesişilen güzel kızın dişi telli çıkması

Öpüşme konusunda dikkat etmelisin dudak ısırma fantezilerin varsa hemen vazgeçersin yoksa Tanrı korusun gider dudak.

hoşlanılan kızın ateist olması

Kız eğer akrep burcuysa düşünmeden açılmalısın.