bugün

Sineğin ölmesiyle sonuçlanacak durumdur.
yapılması gerekendir.
nasıl sineklerse sen misin bana kafa tutan diyip insanı çileden çıkarır.gerçi geçenlerde köye gittim de köy sinekleri böyle değil ordakiler efendi.bi kovmayla gurur yapıp bi daha asla yanına gelmezler.
o da delikanlı gibi cevap verip mantıklı sebepler bulursa ısırılmaya razı gelmek zorunda kalınabilecek durum. gerek yok kışalayın gitsin
2 tek atıldıktan sonra renkli hale gelebilecek eylemdir..
Mümkün değildir. Oturmaz, konuşurken bile kulağınızın dibinde geziniverir... tabi daha sonra kanları temizlemeyi unutmayınız.
(bkz: the fly)
eğer sinek ılımlı ise olay 'sinek kardeş ile selfie' şeklinde bitirilebilir.
-benim manitayı emmişsin?

-ekmek kavgası abi bizim de yaradılışımız bu

-sol göğsünün ucunu emmişsin ama

-yaradılış abi

-ben 6 ayda elini tuttum ibnenin evladı 6 saniyede memeye mi abanılırmış, allah yarattı demem.

-abi yara... (al sana amk. evladı)

-abo.

gibi muhabbetlere sahne olacak beyhude girişimdir, gördüğünüz yerde yapıştırın terliği, siniriniz bozulmasın.
(bkz: nihat sırdar ile sivrisinek)
(bkz: sivrisineğe evlenme teklifi eden sözlük erkeği) konuşma aşamasını aşanları mevcud .
şizofreninin nirvanasıdır.
söz dinlemezse tek kandını koparıp bir karınca ile dövüştürmek ile devam edebilecek eylemdir.

nush ile uslanmayanı etmeli tekdir tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir.

demiş ziya paşamız.
arkadaşım bellonanın bekçi köpeğiyle konuşup tüm sorunları çözmüştü inanıyorum köpek bile söz dinliyorsa sivrisinekler rahat bırakır umarım geceleri deneyeceğim.
sineği dinledikçe acırsınız. Sinek: abi çoluğum var çocuğum var açım, napayım diye ağlamasına dayanamazsınız. Sizde : al ulan sinek kardaş bende kan bol dersiniz.
Seni hic bir zaman anlamayacagini dusundugun biriyle konusmaktan daha abes olmayan davranistir.Ha bi duvara konusmussun ha seni anlamayana.
Sinekler masaya oturmaktır.
Öncelikle sağlık testin geçirilir. Hastalık taşımayan sinek yaz boyu vücudun sadece belli bir noktasından beslenir.
(bkz: şizofreni yalnız oynanmaz)
açık pencereden girmeyi biliyosun da aynı pencereden niye çıkmıyon lan, camlara vuruyosun kendini ha götveren.
sinek ensenize vurup kaçan fırlama arkadaş gibidir. size tokadı indirip gözden kaybolur, onunla herhangi bir diyalog kuramazsınız. ancak siz de kaçmadan bir tokat indirerek yanıt verirsiniz.
faydasız ve sonuçsuz uğraştır.
her yolu denemiş ancak şerefsiz sinek imparatorluğunun hakkından gelememiş kişi eylemidir. son çare, bir elde sinek ilacı bir elde rakı sarhoş bir biçimde 'lan oğlum biz sizin ananızın bacınızın baldırını ısırıyor muyuz' şeklinde muhabbete girilir.
Amonyakkoyayim sen daha yanina oturamadan sineğin ucmasiyla sonuçlanacağı bir durumdur .
mümkün olmayan durumdur. sineğin tek yaptığı kulağınızın dibinde tuhaf bir konser verip dönmektir. uyuduğunuz anda da sizi ısıracaktır.
görsel