bugün

entry'ler (68)

efendisinin kamçısını öpen tip

(bkz: bdsm)

sesim geliyor mu sorusuna hayır diye cevap vermek

-sesim geliyor mu?
+hayır.
-şimdi nasıl?
+yok abi duymuyorum
-hay amına koyım duymuyosan nasıl cevap veriyon?
+abi niye küfrediyon ki şimdi?

yeni yıl ile birlikte gelecek sigara zammı

kaçak ve sarma sigaraya rağbetin artacağının göstergesidir.
biz de isterdik iyi sigaralar içelim ciğerlerimiz bayram etsin ama 2.5 liraya kaçak varken neyimize malbora.

gecenin şarkısı

ska-p - cannabis.

en anlamlı şarkı sözü

gerçekler, hayallere karşı çıkamazalar.
gerçekler, bir gün yok olacaklar.

kıyamet aforizmaları

kıyamet toplumların ayfonudur.

sevişmek yerine sohbet etmeyi tercih eden erkek

o an sevişesi olmayan erkektir.

orgenerali metalci olan ordu

(bkz: warriors of the world united)

kumsalda el ele gezen türk kızları

homofobiklerin bolca bulunduğu bir ülkede ancak hayaldir.

ibretlik kemalist sözleri

atatürk olmasa bu ülkede ben ateistim diye gezemezdiniz bi kere.

ateizm sempozyumu

aslında adı ateizm sempozyumu değil, teoloji sempozyumudur. tabiki de gideceğim sempozyumdur.

batıkent

eryaman gibi, etimesgut gibi allahın siktir ettiği bir yerdir batıkent.

çay kokusu

içinde bergamut varsa ekstra mükemmel bir kokudur.

sabah kalkınca ilk yapılanlar

doğruca tuvalete girip 1 sigara yakmaktır.

taze gevrek simit ve çay

gevrek 50 kuruş. 'çay var' yazısı olan büfelerde çay 50 kuruş. bir de şöyle bir şey var, sadece ankarada mı var bilmiyorum. sabahları seyyar olarak poğaça ve gevrek satan amcaların 3 poğaça yada 3 gevreği 1 liraya satması. saatler ilerledikçe ve poğaçalar/gevrekler bayatlamaya başladıkça 5 poğaça 1 lira olur. kimi zaman da akşam hava karamaya başladı mı 7 poğaça 1 lira olur. bazen akşamdan alırım 5 tanesi 1 liraya, ertesi gün de yerim. bayat olur ama doyurur hani.

bakire olmayan kadının evlenmeyi düşünme saçmalığı

başlığı açan yazara 'bakire olmayan kadınların hepsi o yatak senin bu karyola benim çatır çutur sevişmiş kadınlar değildir' dedirtesi saçma sapan başlık.

babanın ölmesi

bir kız için hayatta gözü kapalı güvenilecek tek erkektir baba. o gidince güvenecek kimsen kalmaz gibi gelir. dünyadaki tüm erkekleri toplasan bi baba etmez gibi gelir. öyle ya etmez de zaten. babanın ölmesi sadece 'babanın ölmesi' değildir. sığınılacak en güvenilir limanın yıkılmasıdır. ilk aşkının bir 'hoşçakal' bile diyemeden gidişidir. her daim içi gülen o güzel gözlerin, bir daha açılmamak üzere kapanışıdır. ki en acısı da babayı teşhis etmektir. insanın ruhunu üşüten morg soğuğunda son kez öpmek, saçlarını okşamak, duymasını umut ederek hoşçakal demektir. bir daha kimseye söyleyemeceğin o kelimeyi söylersin hayatında son defa. seni çok seviyorum 'baba'

erkek gömleği giymiş elinde kahve gülümseyen kız

türkiyede yaşıyorsa %99 tumblr kızıdır. tumblr kızı değilse fotoğraf fakedir.

gecenin köründe biten sigara

birkaç kez yaşadıktan sonra insanı akıllandırtan durumdur. depoluyorum 3 4 günlük sigarayı, bitmiyor arkadaş.

bekaretini kendisi bozan feminist kız

iyi cesaret etmiş kızdır.