bugün

başlığa bir türlü uygun açıklamayı getiremedim, bahsettiğim bir dal sigaranın bitmesi değil; evde hiç sigara kalmamasıdır. neyse anladınız siz.

gecenin köründe biterek, bu saatte bakkala da gidilemeyeceğine göre sabaha kadar sigarasız duracağınıza işaret eden sigaradır. allah belasını versin, bitmesin ya.
ve bütün yazarlar sigara içerken hayal edilir.
ve simdi bi sigara yakilir...
benzinlik marketine kadar yürütecek sigaradır.
amk o kadar istettiniz ki şimdi kalkıp bizim yılmaz marketi açtıracam gecenin bir vakti.

sevişmenin yarısında sikin kırılması gibidir.
aramızda sarma içenler varsa bilirler. gecenin köründe biten sigaradan daha kötü bir şey varsa oda gece yarısı biten (bkz: çarşaf) dır.
Elinizde tütün vardır, filtre vardır ama çarşaf yoksa saramazsınız. içemezsiniz. içiniz içinizi yer, hatta a4 e sarmayı bile düşünürsünüz, denersiniz içilmez. O yüzden gece yarısı sigaranız bittiğinde şükredin derim. Çünkü her şeyiyle bitmiştir, elinizde birtek çakmak kalmıştır.
Edit: anlatım bozukluğunun eline vermişim. *
evde yedek paket bulundurmayan yazarları zor duruma düşüren sigaradır. bağımlı değil sevdalıyız. uu beybi.
beni kül tablasında tamamen içilmemiş 1 haftalık sigarayı içmek zorunda bırakmıştır.
dün gece güldüm komşuma, bu gece geldi başıma sigarasıdır.

ya karda kışta kalkıp benzin istasyonuna gidip sigara alacam ya da üç ay önce sardığım kurumuş, zift gibi sarma sigaralardan yakacam. henüz başlamadım ama ikincisi daha cazip geliyor.
adamın hasını hasmından fazla üzendir.

(bkz: tutunacak bir dal sigarası kalmamak)
hayattan soğutan detaylardan biri.
çişini uzun süre tutmaktan beterdir. acilen giderilmesi gerekir. aksi taktirde ağza değişek türden sigara tarzı aletler girebilir! (bkz: ağzındayken konuşma)
gecenin köründe biten sigara, halkın kendi kendini yönetmesidir.
birkaç kez yaşadıktan sonra insanı akıllandırtan durumdur. depoluyorum 3 4 günlük sigarayı, bitmiyor arkadaş.
Alternatif olarak patlican yenebilir. Nikotin ihtiyacini karsilar en azindan.
sigara tiryakisi komşunuzdan gece yarısı sigara dilenmeyi gerektirir. ama siz tedbirli olun ve benim gibi gündüzden stoklayın. kimseye muhtaç olmak iyi birşey değil.
güncel Önemli Başlıklar