bugün

her hangi bir şekilde o yatak senin bu karyola benim çatır çutur sevişmiş bir kadıncağızın, kaybettiği bakireliğine bakmayarak, evlenecek adam kılıklı adam araması ve de düşünmesi saçmalığıdır.

ya hayır olan adama olacak ben ona üzülüyorum yoksa bana ne karıdan kızdan affedersiniz!, o adam müsveddesi de diyecek ki vay be ne adamım he bir bakış attım karizmamla 0 model hatunu kaptım da aldım!, diyecek ama iş öyle değil işte!, kerizin haberi yok düşünsene aga!*, neyse ya bize ne sanki.
başlığı açan yazara 'bakire olmayan kadınların hepsi o yatak senin bu karyola benim çatır çutur sevişmiş kadınlar değildir' dedirtesi saçma sapan başlık.
yazar ismi ve konu başlığına bakarak neler anlayabiliriz?
1) yazar ilgi çekmek için, polemik yaratmak için, milletin ne alakası var hayvan herif diyebilmesi için bu başlığı açmıştır , çünkü o nickname ve içerik oldukça uyumsuzdur.

2) bakirelikle bakirliğini bozmuş yazarın bakireliği alınası konusu
başlığı açan erkeğin verse düşünmeden üzerine atlayacağı ama başkası tarafından becerilmiş olduğu için hor göreceği kadındır.
(bkz: yine geldi tipini siktiğim)
(bkz: ikinci bahar)
bulursa bi gavat evlenebilir.
(bkz: beyni olmayan yazarımsının başlık açmaya çalışması)
patlamış malı kim alır bilader?
Her boku yiyip evleneceği kızın el değmemiş olmasını isteyenler var. Boşaltın hayvanat bahçesini , bunlar çok yer kaplayacak gibi.
elbet onuda kabul edecek sözde "modern" gavatlar da vardır.
bakirse haklı değilse bile hadi haklıdır o erkeğe dokunulmamıştır kendini evleneceği kadına saklıyordur diyelim. ama bakir değilse ve hala bakire olmayan kadınlara bok atıyorsa hassiktirsin oradan. böyle düşünen beyinler yüzünden millet kızlık diktiriyor yada anal ilişki yaşıyor sizde kek gibi benim karım sevgilim bakire diyip ortada dolanıyorsunuz yapmayın beyler. biz ne bakireler biliyoruz arka tamponu leğen gibi olan heyy gidi heyy.
(bkz: şimdi bir şey diyeceğim ama)
(bkz: acırım tükrüğe billahi tükürsem yüzüne)
ikinci evliliğini yapmayı düşünüyor olabilen kadındır belkide. Eşi ölmüştür dul kalmıştır. Bazı andavallar ise yatak döşek hoplatıldığını düşünmektedir. Aynısı anasının bacısının başına gelesice andavallar anlamaz bu işleri. Daha hayata yeni başlarlar *
çinliler yapayını yaptı amk. hayatında am görmemiş elemanlar yutarda amk . hayat zorlaştı hayat.
bakire olmamanın utanılması gereken bir şey olduğunu düşünen zihniyetin kuracağı cümle. bu aralar bir "gerici nedir, kimdir?" tartışması vardı. ben daha bir şey demiyorum.
bence saçma değildir ve zaten çoğu gerdekten önce diktirir ha ben illa kontrol edicem bana kapalı kutu lazım derseniz ılık suyla dolu küvete oturtun dikilmişse sıcağın etkisiyle o narin dikişler açılır, acıtmaz merak etmeyin.
o öyle olmaz. aşık eder kendisine bir erkeği. öylesine masum ayaklarına yatar ki bazen kendisi de inanır el değmemiş! hanım kız olduğuna. sonra türlü türlü ayakta onlarca söylenen yalan.
yanlış önermedir.
illa ki bulur bir saf anadolu çocuu.
madem olan adama olacak bırak o zaman adam düşünsün doktor. insana bakire olmayan bir kadınla evlenmek saçma geliyorsa evlenmezsin olur biter bırak kim istiyorsa evlensin ve gençler size şöyle de bir müjdeli haberim var size bu konuda bir kelime etmek düşmez. bakire olmakta kadının seçeneği olmamakta ve aynı şekide onunla evlenmekte karşısındakinin kendi seçeneği bu yüzden bu evliliğe maalesef itirazda bulunma hakkı mevcut değil.
(bkz: bakir başlıklar açma sorunu)

bir de (bkz: başlık entry ve nick uyumu)
güncel Önemli Başlıklar