bugün

entry'ler (15)

michal kadlec

süt oğlanı tipli, sol bek bozması stoper.

not: fenerliyim.

yazarların şimdi dinlediği şarkıdan bir cümle

liar, liar.

tam olarak bu;

http://www.youtube.com/watch?v=S8rCy173y7Y

frenki

böyle bir yazar var. ama genellikle okur.

memento

christoper nolan' ın belki de en şahane eseri. the prestige falan bu filmin yanında tırt kalıyor. tabii ki the prestige laf etmiyorum memento'yu yüceltiyorum.

christopher nolan

memento'yu izledikten sonra bu adam neyin kafasında kardeşim diyor insan. öyle böyle bir yönetmen değil. futbolda messi ne ise sinemada bu adam odur.

sergen yalçın

gelmiş geçmiş en iyi türk futbolcularından biri. renkli kişiliğiyle spor programlarında yorumculuk yapmaktadır. ofsayt kaldırılsa futbola geri dönecektir.

game of thrones

her sezonu 10 bölümden oluşan dizi. izleyiciyi sıkmaya başlamıştır. bir sezon için bu kadar bekletilmez. bekleyenlerin beklentisi de bir hayli yüksek fakat bu beklenti karşılanamıyor.

filmlerdeki zenci diyalogları

- bu pazar kilisede göremedim seni, jenny teyze buna sevinmeyecek!!
+bak dostum, canın cehenneme.

milliyetçi hareket partisi

tayyip erdoğan ve devlet bahçeli ile birlikte el ele verilip bitirilen siyasi partidir.

ramazanda en çok içilen içkinin coca cola olması

reklamın insan hayati yaşamı üzerinde ne kadar etkili olduğunu gösterir. iftar da kola içmezse bir eksiklik olacağını hisseder insan bu nedenle sofralarda kola bulunur genellikle.

kılık kıyafet devrimi

devrim adı altında yapılan saçmalıktır. kişilerin ne giyeceğine yasalarla karar vermek, ki burada bahsedilen halktır, cumhurbaşkanlığı resepsiyonuna katılanların ne giyeceği değildir.

38 derece sıcakta şort giyen laik kız

kendi hür irade ile giyiyorsa kimse bir şey diyemez fakat anasının, babasının veya kocasının zoruyla giyiyorsa acıdığım kişidir. şeffaf askılı sütyen olayına hiç girmiyorum bile.

38 derece sıcaklıkta pardesü giyen türbanlı

kimsenin laf etmeye hakkı yoktur bu insanlara, eleştirmek, yermek yada yüceltmeye gerek yoktur. kılık kıyafet devrimi yapıp herkese zorla şapka taktıran ve sarık takanları asan zihniyetin laf edemeyeceği insanlardır.

alex de souza

fenerbahçeli olsun olmasın hemen hemen herkesin sevdiği futbolcu. gerek kişil gerekse futbolcu olarak üst düzey biridir. fenerbahçe' nin büstünü dikmesi gerektiği futbolcusudur.

zembilfiroş

şivan perwer ve gulistan perwer' in seslendirdiği şarkıdır. zembilfiroş efsanesini anlatır şarkı.

dinlemek isteyenler için: http://www.youtube.com/watch?v=IjH3kj1QVoc